Податкова консультація

Податкова консультація

2022 рік – перший звітний період для Резидентів Дія Сіті

Першим звітним періодом для спеціального режиму оподаткування резидентів Дія Сіті є 2022 календарний рік (Закон України від 14.12.2021 № 1946 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів...

Докладніше
Податкова консультація

Застосування РРО або ПРРО під час торгівлі підакцизними товарами

З 1 січня 2023 року починають діяти нові коди згідно з Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі – УКТ ЗЕД), запроваджені Законом від 19.10.2022 № 2697-IX "Про Митний тариф України"....

Докладніше
Податкова консультація

Який перелік документів необхідний для отримання електронних довірчих послуг?

Наказом Державної податкової служби України від 21.12.2022 № 930 "Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг" затверджено Договір про надання електронних довірчих послуг та нові форми реєстраційних...

Докладніше
Податкова консультація

Як користуватися сервісом “Реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами” на вебпорталі ДПС?

Порядок обліку осіб, які здійснюють операції з товарами, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 15.06.2015 № 552 (далі – Порядок № 552).

Докладніше
Податкова консультація

Основні зміни в декларації з плати на землю

З 2023 року застосовується нова форма Податкової декларації з плати на землю (наказ Міністерства фінансів України від 18.02.2022 року № 83 "Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати...

Докладніше
Податкова консультація

Термін дії електронних ключів автоматично продовжується на один рік

У зв'язку із введенням воєнного стану в Україні запроваджено механізм автоматичного продовження терміну дії електронних ключів, виданих органами податкової служби.

Докладніше
Податкова консультація

Хто має право здійснювати ремонт РРО?

Відповідно до статті 2 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95 – ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (зі змінами та доповненнями)...

Докладніше
Податкова консультація

Яким чином юридичні особи обчислюють та сплачують транспортний податок?

Згідно з підпунктом 267.1.1 пункту 267.1 статті 267 ПКУ платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством...

Докладніше
Податкова консультація

З 1 січня 2023 – нова форма декларації з податку на нерухоме майно

У 2023 році запроваджується нова форма податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Докладніше