Податкова консультація

Податкова консультація

Програмний РРО. Як рахується час роботи в режимі офлайн?

Відповідно до пункту 3 розділу V Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 "Про внесення змін до наказу...

Докладніше
Податкова консультація

З 2023 року застосовується нова форма Податкової декларації з плати на землю

З 2023 року застосовується нова форма Податкової декларації з плати на землю (наказ Міністерства фінансів України від 18.02.2022 року № 83 "Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати...

Докладніше
Податкова консультація

Оновлено довідники податкових пільг

На вебпорталі ДПС України станом на 01.01.2023 року оновлено:

Докладніше
Податкова консультація

Запроваджується нова форма податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

У 2023 році запроваджується нова форма податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Докладніше
Які розміри податків для підприємців з 1 січня 2023 року?
З 1 січня 2023 року оновлено бюджетні рахунки для сплати податків, зборів та єдиного внеску
Податкова консультація

Як оподатковується інвестиційний прибуток, отриманий фізичною особою-нерезидентом від продажу інвестиційного активу підприємству?

Дохід фізичної особи – нерезидента, яка здійснює протягом звітного року продаж інвестиційного активу юридичній особі, оподатковується податковим агентом під час виплати такого доходу за ставкою 18 відсотків.

Докладніше
Податкова консультація

Чи включаються до доходу підприємця – платника єдиного податку власні кошти, внесені на рахунок, відкритий для підприємницької діяльності?

Кошти, що надійшли на розрахунковий рахунок, який відкрито фізичною особою для здійснення підприємницької діяльності, і які є власними коштами такої фізичної особи (тобто кошти отримані не від підприємницької діяльності), включаються...

Докладніше
Податкова консультація

Який термін зберігання у платника архіву файлів звітності по єдиному внеску, яка подана в електронному вигляді до податкових органів?

Згідно з статтею 13 розділу І Закону України від 22 травня 2003 року № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» cтрок зберігання електронних документів на електронних носіях інформації повинен...

Докладніше