Запорізька ТПП працює спільно з міжнародними партнерами

Традиційно Запорізька торгово-промислова палата реалізує проєкти міжнародної підтримки бізнесу, працюємо разом з нашими закордонними партнерами і колегами. Сьогодні така спільна робота – особливо важлива.

Зокрема, ви завжди можете скористатися нашими пропозиціями щодо участі у В2В-зустрічах, представити продукцію на міжнародних виставках, поширити комерційні пропозиції вашої компанії за кордоном, отримати консультацію. Запрошуємо стежити за нашими анонсами!

Активно тримаємо діалог з партнерськими палатами Бельгії, Литви, Німеччини, Польщі, Угорщини, багатьох інших країн, що підтримують Україну і бізнес-спільноту. Загалом – співпрацюємо з закордонними палатами, асоціаціями, донорськими організаціями в рамках понад 70-ти двосторонніх угод.

Також – ми завжди на зв’язку з нашими колегами – представниками Торгово-промислової палати України за кордоном.

77 представництв ТПП України працюють для підтримки експорту у 68 країнах, зокрема, Австрії, Бельгії, Болгарії, Грузії, Італії, Литві, Німеччині.

З повним переліком ви можете ознайомитися на сайті:

https://ucci.org.ua/advocacy/delegation-of-the-ucci-abroad

В разі зацікавленості налагодження співробітництва з закордонними підприємствами, просимо надавати Ваші пропозиції до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин, email: oso@cci.zp.ua, 050-484-11-97

Також читайте:

Зустріч з експертами Торгово-промислової палати округу Хайду-Біхар (Угорщина)

Пільгові умови участі для українських експонентів у продовольчому ярмарку RIGA_FOOD-2022

Європейські та світові палати підтримають регіональні ТПП

Партнери Запорізької ТПП підтримують Україну!

ТПП м. Конья (Туреччина) пропонує познайомитися з пропозиціями співпраці компаній регіону