Зустріч з експертами Торгово-промислової палати округу Хайду-Біхар (Угорщина)

Керівництво і експерти Запорізької торгово-промислової палати провели зустріч з колегами з Торгово-промислової палати округу Хайду-Біхар (Угорщина). Обговорили налагодження двосторонньої співпраці з метою підтримки запорізького бізнесу в умовах війни. Угорська сторона завірила у готовності надати максимально можливе сприяння у налагодженні торгово-економічних контактів запорізьких і угорських компаній.

Торгово-промислова палата округу Хайду-Біхар розташована у м. Дебрецен – другому за величиною місті Угорщини. Це розвинутий економічний, освітній, культурний центр.

Традиційні галузі промисловості – переробна промисловість, виготовлення підшипників; сільське господарство та продовольство; переробка агропродукції; поліграфія. Розвивається автомобілебудування, електроніка та ІТ, бізнес-послуги.

Функції, що виконує ТПП округу Хайду-Біхар спільні з завданнями Запорізької ТПП. Працюємо для розвитку регіонального бізнесу, презентуємо торгово-економічний потенціал регіонів, надаємо послуги у сфері ЗЕД, освіти, інтелектуальної власності.

Зокрема, цінним є досвід м. Дебрецен щодо функціонування індустріальних парків. У місті працюють Південний і Північно-західний індустральні парки, Інноваційний науково-технологічний парк.

Якщо ви зацікавлення у розповсюдженні комерційної пропозиції вашої компанії серед угорських підприємств, запрошуємо надсилати інформацію до Управління організаційної роботи і міжнародних відносин Запорізької ТПП.

Наші контакти: (050) 484-11-97, e-mail: oso@cci.zp.ua