Партнери Запорізької ТПП підтримують Україну!

Партнери Запорізької ТПП підтримують Україну!

Партнери Запорізької торгово-промислової палати, Торгово-промислової палати України рішуче засуджують військову агресію Росії проти України.
Ми дякуємо їм за підтримку українського бізнесу, громадян України – і словом, і ділом!
Запорізька торгово-промислова палата щодня отримує листи від європейських друзів, партнерів.
Зокрема, у зверненні від президента Вільнюської торгово-промислової і ремісничої палати Сігітаса Леонавічуса зазначається:
«Дорогі друзі! Висловлюємо вам щиру підтримку суверенітету і територіальної цілісності України!
Палата у співпраці з литовськими компаніями буде рада поділитися списками необхідних товарів, а також надати допомогу у пошуку необхідних товарів для жителів України і передати їх до Посольства України у Вільнюсі
».
Старший радник у зв’язках із ЄС Торгово-промислової палати Антверпена Люк Ван Луверен, який тільки нещодавно відвідав мирну Україну і Запоріжжя, сьогодні висловлює слова єдності з українським народом: «Будьте певні, весь світ стоїть за мужнім українським Президентом, хороброю українською армією та численними громадянами України, які борються за свою свободу».
Голова Литовської асоціації експортерів продовольства Литовської асоціації кластерів Гієдрюс Багушинкас виступив з ініціативою зі створення моста з європейськими кластерами через Європейський кластерний альянс.
Регіональна торгова палата Брно та INDUSTRY CLUSTER 4.0 теж виступила з офіційною заявою та фінансовою допомогою. «Ми залишаємося з вами. #WeStandwithUkraine», – зазначається, зокрема, у листі.

Дякуємо за підтримку!