Запорізькі компанії представили власну продукцію в рамках виставки Riga Food

Запорізькі компанії представили власну продукцію в рамках виставки Riga Food

Запорізькі компанії представили власну продукцію в рамках виставки Riga Food, що відбулася з 8 по 10 вересня у Ризі. Участь регіональних компаній на Національному стенді України в рамках провідної міжнародної виставки у сфері агропромислового комплексу Латвії та Балтійського регіону “Riga Food 2022” підготовлена Запорізькою торгово-промисловою палатою.

Зокрема, свою продукцію представили компанії – члени Запорізької ТПП ТМ «Хлібодар», ТМ «Макей», ТОВ “Надійний партнер”.

Загалом участь у роботі стенду взяли понад 60-ти компаній (як особисто, так і заочно – представили продукцію та інформаційні матеріали). Представники  провідних 12 торгових мереж Балтії и Скандинавії змогли познайомитися з якісними українськими продуктами, які можуть постачатися до їх споживачів.

Відкриття Національного стенду України на унікальній виставці Riga Food 2022 організували ТПП України, Посольство України у Латвії та Український торговий дім у Латвії.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков наголосив, що активізація участі наших підприємств у масштабних міжнародних виставках – один із ефективних кроків з нарощення експорту й виходу на нові ринки.

Виставка відкриває великі можливості з розширення співпраці передусім між українськими виробниками та латвійським бізнесом.

Чижиков подякував за підтримку у підготовці українського стенду Посольству України в Латвії, регіональним палатам, представнику ТПП України у Латвії Олександру Петрову та учасникам заходу.