ТМ «Хлібодар»: впроваджуємо новітні технології виробництва, забезпечуємо найвищу якість продукції, зміцнюємо позиції на закордонних ринках

ТМ «Хлібодар»: впроваджуємо новітні технології виробництва, забезпечуємо найвищу якість продукції, зміцнюємо позиції на закордонних ринках

ТМ «Хлібодар» входить до національного холдингу  HD-group. Компанія активно експортує: пряники, борошно, печиво, сухарі, сушки, варення, сиропи, топінги, заморожений хліб.

HD-group – національний холдинг, орієнтований на якість та клієнтоорієнтованість. За роки роботи стали лідером ринку, задавши темп розвитку агропродовольчої галузі України.

Компанія позиціонується як агропродовольча платформа з набором аутсорсингових функцій на ринку B2B – від виробництва товарів до надання закупівельних та логістичних послуг.

Група має кілька виробничих підприємств по всій Україні, у тому числі підприємства з переробки зерна, фабрики з виробництва хліба, кондитерських виробів та варення. Крім того, представлений агропромисловий комплекс, що включає млин і 2 елеватори, де виробляється високоякісне борошно.

Компанія виробляє кілька категорій продукції, зокрема:

• хліб та хлібобулочні вироби;

• кондитерські вироби;

• джеми та сиропи;

• борошно, крупи, крупи та пластівці швидкого приготування.

Всі перелічені категорії продукції можуть виготовлятися як під власною торговою маркою, так і під приватними торговими марками.

HD-group вже має широку географію експорту, що охоплює Північну Америку (США, Канада), Південну Корею, низку країн Європи та Близького Сходу. Деякі продукти сертифіковані HALAL та KOSHER, що гарантує їх свіжість, чистоту та якість. Наші експортні операції мають сильну глобальну присутність, де ми постійно прагнемо розширювати можливості наших клієнтів.

«Головна мета «Хлібодар»™ – зберегти традиційні українські цінності, як то гостинність, привітність, родинний затишок, чесність, щирий гумор, жагу до волі. Водночас, ми відкриті до задач сьогодення. Ми докладаємо зусиль, щоби відповідати усім сучасним викликам, та навіть передбачати їх.

Сьогодні і завжди, головна цінність для нас – це наші покупці. Дбаючи про вас, ми вдосконалюємось щодня, рухаючись у ногу із часом. Вже сьогодні ми:

впроваджуємо новітні технології виробництва;

забезпечуємо найвищу якість продукції, котра відповідає запитам споживача;

зміцнюємо позиції на закордонних ринках». – Зазначається на сайті компанії.

Сайт: https://hlebodar.ua