ТМ «Макей»: національний виробник широкої лінійки напівфабрикатів за домашньою рецептурою

ТМ «Макей»: національний виробник широкої лінійки напівфабрикатів за домашньою рецептурою

ТМ «Макей» – це національний виробник широкої лінійки напівфабрикатів за домашньою рецептурою. Понад 13 років компанія займається виготовленням якісних домашніх заморожених страв, які мають попит на території всієї України.

Перевага заморожених напівфабрикатів ТМ «Макей» полягає у високій якості продукту та відсутності консервантів та харчових добавок у складі. Продукція підприємства виробляється виключно з натуральної сировини, що обов’язково проходить особливий контроль якості на всіх етапах виробництва.

Виробництво ТМ «Макей» використовує сучасну технологію шокового заморожування, новітні види харчового обладнання, але, безумовно, віддається перевага ручній роботі, тому що якість є основою ТМ Макей.

ТМ «Макей» налічує понад 100 найменувань у різних цінових сегментах.

Серед категорій продукції ТМ «Макей»:

– напівфабрикати (пельмені, вареники, хінкалі);

– кулінарні вироби/домашні страви (голубці, сири);

– фастфуд (бургери, піца, паніні);

– готова їжа (чебуреки, млинці, пиріжки);

– котлети.

Особливою відмінністю компанії є широке застосування ручної роботи (більше 62% продукції).

Саме тому, згідно з відгуками наших споживачів, страви ТМ «Макей» мають смак «домашніх страв».

Компанія працює з усіма видами каналів продажів по всій території України: дистриб’юторськими мережами у роздрібній торгівлі («магазини біля будинку»), а також з локальними та національними мережами магазинів (Сільпо, Варус, Клас, Апельмон, Економ тощо). Крім того, компанія також активно працює з мережами магазинів на замовлення, як виробник під приватні торгові марки.

Має розвинену логістику, тому вся продукція ТМ «Макей» потрапляє до точок реалізації на власному спеціалізованому транспорті, в якому обов’язково підтримується оптимальна температура зберігання.

Сьогодні ТМ “Макей” має тисячі шанувальників продукції та точок продажу по всій Україні. Ми довели, що Макей – це гарант високої якості продукції та домашнього смаку, що залишається у серці.

Головна цінність кожного з нас – довіра клієнтів. Найбільша перемога для нас – задоволення споживача. Тому ми з відповідальністю ставимося до кожного етапу роботи, а також постійно вдосконалюємось, здійснюючи ваші побажання. ТМ «Макей» постійно оновлює асортимент продукції відповідно до запитів наших клієнтів. Щоразу ми створюємо ідеальний продукт! А кожен наступний стає ще кращим і яскравішим!

Ми виробляємо продукт, яким насправді пишаємось! Ми впевнені у високій оцінці смаку та якості продукції споживачами, тому сміливо представляємо попередню дегустацію клієнтам. Щомісячне проведення акцій та дегустацій безпосередньо у торгових точках – все для того, щоб познайомити кінцевого споживача з ТМ «Макей».

Сайт: https://makey.com.ua/