Вебінар «Релокація бізнесу, як на території України, так і в інші країни». Відеозапис

15 квітня відбувся безкоштовний вебінар на тему «Релокація бізнесу, як на території України, так і в інші країни». Експертна зустріч продовжила серію навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу.

Експертка заходу: Мілітина ВЕЛИКА, керівниця ТОВ «АК «Бухгалтер» зазначає:

«Головне завдання релокації бізнесу, що опинився під час війни у «гарячих» точках, – зберегти активи та потужності, відновити роботу на користь економіки та зберегти робочі місця».

Також під час вебінару мова йшла про вимушену перепрофілізацію бізнесу. Зокрема, маємо багато прикладів, коли підприємства сьогодні перепрофілюють свою діяльність на користь виробництва на потреби армії.

«Рішення перепрофілюватися є прикладом боротьби в тилу, яке не лише дозволяє зберегти підприємство, але й напряму допомагаю ЗСУ», – продовжує експертка.

Про юридичні та податкові аспекти релокації та перепрофілізації бізнесу – дивіться відео вебінару від 15 квітня 2022:

Програма вебінарів продовжиться вже у понеділок, 18 квітня:

Обов’язкова реєстрація за посиланням: cutt.ly/PFrZMhA

Додаткова інформація за тел.: +380 (50) 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програмою передбачено роз’яснення податкових змін, запроваджених в українському законодавстві з метою підтримки економіки, питання трудових правовідносин, форс-мажорних обставин. Окремий важливий блок курсу – робота в умовах зміни транспортних потоків та ланцюгів поставок, а тому – організація логістики, експорту та імпорту, перебудова ланцюгів доданої вартості.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 14 квітня по 20 травня 2022 року.

Ознайомитися з календарем заходів: surl.li/bsdnq

Також читайте: https://www.cci.zp.ua/seriyu-vebinariv-dlya-biznesu-vidkryla-zustrich-na-temu-podatkovyh-zmin-v-umovah-vijny-videozapys/