Вебінар «Безвідсоткове кредитування бізнесу та полегшення доступу до фінансових ресурсів»: 18 квітня

Вебінар «Безвідсоткове кредитування бізнесу та полегшення доступу до фінансових ресурсів»: 18 квітня

18 квітня запрошуємо на безкоштовний вебінар «Безвідсоткове кредитування бізнесу та полегшення доступу до фінансових ресурсів. Підтримка аграріїв». Експертна зустріч продовжить серію навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу.

Консультує Мілітина ВЕЛИКА, керівниця ТОВ «АК «Бухгалтер», практикуюча бухгалтерка з досвідом більш ніж 20 років, авторка публікацій та аналітичних статей.

Зокрема, у березні – для успішного проведення комплексу весняно-польових робіт та забезпечення сільськогосподарських товаровиробників кредитними ресурсами в умовах воєнного часу – Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови від 14 липня 2021 р. № 723. Детальніше про застосування цих та інших фінансово-кредитних механізмів дізнаємося вже 18 квітня під час вебінару.

Тривалість вебінару – 1 година. Початок об 11.00

Обов’язкова реєстрація за посиланням: cutt.ly/PFrZMhA

Додаткова інформація за тел.: +380 (50) 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програмою передбачено роз’яснення податкових змін, запроваджених в українському законодавстві з метою підтримки економіки, питання трудових правовідносин, форс-мажорних обставин. Окремий важливий блок курсу – робота в умовах зміни транспортних потоків та ланцюгів поставок, а тому – організація логістики, експорту та імпорту, перебудова ланцюгів доданої вартості.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 14 квітня по 20 травня 2022 року.

Ознайомитися з календарем заходів: surl.li/bsdnq

Також читайте: