Під час вебінару проєкту Clusters FundRAISE розглянули особливості написання актуальних грантових заявок

Під час вебінару проєкту Clusters FundRAISE розглянули особливості написання актуальних грантових заявок

20 жовтня Ксенія Нагорна, керівниця управління міжнародних відносин Запорізької ТПП, національна експертка міжнародних проєктів, сертифікована консультантка з менеджменту СМС, експертка зовнішньоекономічної діяльності виступила спікеркою вебінару проєкту Clusters FundRAISE, присвяченого аналізу актуальних грантових заявок для бізнесу.

Серед учасників заходу – представники компаній – членів Запорізької торгово-промислової палати, Регіонального кластера «Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування».

Зокрема, Ксенія Нагорна надала практичні рекомендації щодо написання заявки на програму USAID “Гранти для підтримки малих та середніх переробних підприємств”.

Програма орієнтована на підприємства приватної форми власності для підтримки інноваційної трансформації та розвитку. Зокрема, гранти підтримуватимуть МСП у діяльності, яка сприяє виробництву інноваційних продуктів, модернізації виробництва, скороченню ручної людської праці у поєднанні зі створенням більш висококваліфікованих робочих місць, підвищенню енергоефективності та ефективності використання інших ресурсів (наприклад, води) та поводження з відходами (наприклад, зменшення відходів, їх переробка), підвищенню відповідності стандартам охорони навколишнього середовища, ощадливому виробництву, та у подібних видах діяльності, які сприяють побудові технологічної, сучасної, цифрової переробної  промисловості, імпортозаміщенню на українському ринку та/або експорту української продукції.

Серед категорій критеріїв оцінки зазначено:

  1. Життєздатність, актуальність та сталість технічного підходу, що призведе до впровадження інновацій;
  2. Масштаб діяльності з переробки (наприклад, потенціал імпортозаміщення);
  3. Обгрунтованість витрат та ефективності щодо дослідження цілей гранту;
  4. Створення висококваліфікованих робочих місць;
  5. Управлінський потенціал і минулі показники;
  6. Стійкість бізнесу одержувача гранту.

Нагадуємо, що Запорізький кластер «Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування» – активний учасник міжнародних програм і проєктів. Реалізуємо грантові проєкти для розвитку і підтримки підприємців нашої спільноти, розвитку міжнародної співпраці.

Наразі команда наших експертів бере участь у проєкті “Запуск сервісної моделі інноваційного фандрейзингу для МСП в Українському кластерному альянсі”, що реалізується Асоціацією підприємств промислової автоматизації України, Запорізьким кластером ІАМ, Харківським кластером ІАМ.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо підготувати грантову заявку, що підвищить шанси проєкту на фінансування.

Ви отримаєте консультаційну підтримку, інформаційний супровід та допомогу в написанні грантової заявки.

Послуга є безкоштовною.

Наші контакти:

тел.: +38 (095) 81-06-799, (050) 484-95-10, (050) 484-11-97

e-mail: info@iamcluster.zp.ua

Цей захід проведено в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі») за фінансування уряду Німеччини. Проєкт імплементується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.