Податкова консультація

Податкова консультація

Чи буде пільга з податку на нерухоме майно у ФОП, який не використовує приміщення, що значиться у виписці з ЄДР, як місце діяльності?

Пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що сплачується на відповідній території з об'єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не застосовуються до об'єктів оподаткування, що використовуються їх...

Докладніше
Податкова консультація

Воєнний стан. Які дії суб’єктів господарювання, у яких були зруйновані офіси та всі архіви і документи знищено?

У разі втрати, пошкодження або дострокового знищення первинних документів платник податків зобов'язаний у п'ятиденний строк з дня такої події письмово повідомити (із наданням оформлених відповідно до законодавства документів, підтверджуючих настання...

Докладніше
Податкова консультація

На носії яких виробників можна згенерувати особистий ключ електронного підпису у Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС?

Згідно з абзацом другим п. 2 Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України...

Докладніше
Податкова консультація

Які розрахунки дозволено проводити суб’єкту господарювання в іноземній валюті?

Згідно з частиною першою ст. 3 Закону України від 21 червня 2018 року № 2473-VIII "Про валюту і валютні операції" відносини, що виникають у сфері здійснення валютних операцій, валютного регулювання...

Докладніше
Податкова консультація

Які дії платників єдиного податку, не зареєстрованих платниками ПДВ, при ввезенні товарів на територію України?

Відповідно до п. 180.1 ст. 180 р. V Податкового кодексу України для цілей оподаткування платником податку є, зокрема, будь-яка особа, яка ввозить товари на митну територію України в обсягах, які...

Докладніше
Податкова консультація

Як юридичній особі виправити самостійно виявлену помилку в заяві за ф. № 1-ОПП?

Відповідно до п. 66.4 ст. 66 ПКУ платники податків – юридичні особи та їх відокремлені підрозділи зобов’язані подати контролюючому органу відомості стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку...

Докладніше
Податкова консультація

Чи збільшується розмір екологічного податку, якщо у підприємця відсутні затверджені ліміти на розміщення відходів?

Відповідно до п.п. 242.1.3 п. 242.1 ст. 242 Податкового кодексу України визначено об’єкт та базу оподаткування по екологічному податку, що справляється за розміщення відходів, зокрема, обсяги та види (класи) розміщених...

Докладніше
Податкова консультація

Які дії суб’єкта господарювання, якщо відсутній фіскальний чек на вебпорталі ДПС в Реєстрі «Пошук фіскального чеку»?

Інформація про фіскальний чек з’являється на вебпорталі ДПС в Реєстрі «Пошук фіскального чеку» у разі:

Докладніше
Податкова консультація

Чи продовжено строк проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб у зв’язку з введенням воєнного стану?

Відповідно до п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, визначеною п. 3...

Докладніше
Податкова консультація

Які обов’язкові реквізити повинен містити фіскальний звітний чек?

Відповідно до п. 14 Постанови Кабінету Міністрів України Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2002 року № 199 «Про затвердження вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій та вимог...

Докладніше