Запрошуємо запорізьких підприємців у бізнес-тури до Івано-Франківська у вересні

Запрошуємо запорізьких підприємців у бізнес-тури до Івано-Франківська у вересні

Запорізька торгово-промислова палата запрошує запорізьких підприємців взяти участь у бізнес-турах до Івано-Франківська. Нова ініціатива для бізнесу «Розвиток бізнес-сектору України» реалізується командою українських ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Наразі формуються групи учасників заходів у вересні.

У програмі:

  • 8 вересня – тур «Харчова промисловість»
  • 15 вересня – тур «Індустрія гостинності та внутрішній туризм»

Головною ідеєю проєкту є розвиток малого та середнього підприємництва (МСП) в Івано-Франківській, Чернігівській, Харківській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Полтавській, Житомирській та Одеській областях шляхом налагодження особистісних бізнес-контактів підприємців та тиражування кращих бізнес-практик.

Тематичні навчальні бізнес-тури Івано-Франківською областю надають можливість підприємцям отримати нові знання, інформацію щодо ведення підприємницької діяльності та налагодити особисті зв’язки. Ці заходи мають стати трампліном для майбутньої співпраці, створення спільного продукту, нових комерційних підприємств, нових ринків та великих міжрегіональних ініціатив задля економічного добробуту України в непростий час.

Проєктом покриваються всі витрати на проїзд та проживання. Детальні умови додаються. Кількість місць обмежена.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 050-484-11-97 або електронною поштою: oso@cci.zp.ua, Ксенія Нагорна