Запорізькі фермери взяли участь у бізнес-турі до Прикарпаття

Запорізькі фермери взяли участь у бізнес-турі до Прикарпаття

Запорізькі фермери взяли участь у бізнес-турі до Прикарпаття. Діловий візит став можливим завдяки участі Запорізької торгово-промислової палати – разом з колегами з інших регіональних палат –  у новій програмі «Розвиток бізнес-сектору України».

Лучинці, Буйкачівці, Чесники, Лука та Рогатин, – сюди приїхали сьогодні господарі з різних куточків країни. А все для того, щоб побачити кращі практики,  перспективні ініціативи та рентабельні рішення від місцевих підприємців, що ведуть сільськогосподарську діяльність.  Налагодити зв’язки і напрацювати нові контакти до колег завітали і представники Запорізької області: фермерське господарство «ФІТО АЗОВ», Сільськогосподарська дорадча служба «Офіс перспективного розвитку», сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Дніпро».

Що корисного представили колегам прикарпатці  та як вони зможуть перейняти цей досвід в складний для країни час – читайте далі.

В рамках проєкту «Розвиток бізнес сектору України» відбувся перший бізнес-тур. А конкретно – в сегменті сільськогосподарської обслуговуючої кооперації та органічному сільськогосподарському виробництві. Захід зібрав близько 40 учасників з Донецької, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Чернігівської, Полтавської та Одеської областей.

В рамках бізнес-туру підприємці відвідали такі локації, як сільськогосподарський виробничий кооператив імені Михайла Грушевського, сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Економ», сімейну ферму Лідії та Андрія Магмети, фермерське господарство «Бест Беррі», фермерське господарство «Тиблевич» та ТзОВ «Гудвеллі Україна».

Підприємці з Рогатинщини ділитися досвідом ведення господарства, аналізували труднощі та ефективні рішення.

«Займатися рослинництвом – це багато мороки. На перший час – багато видатків. В прибуток можна вийти після двох-трьох років роботи. Але ніколи не потрібно опускати рук, потрібно продовжувати працювати навіть в тій ситуації, яку зараз маємо», – сказав Володимир Князевич, директор фермерського господарства «Бест Беррі»

Підприємці з інших регіонів, що брали участь у бізнес-турі, відзначали, що організовувати такі заходи потрібно навіть для того, щоб обмінятися думками, поспілкуватися з колегами, побачити шляхи розвитку власної справи.

Детальніше поділитися враженнями, запропонувати нові підходи ведення діяльності в складних умовах для країни та проаналізувати можливості  – учасники зможуть на онлайн обговоренні, що відбудеться за кілька днів.

Нагадаємо, що проєкт реалізовує команда ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  В цілому проєкт триватиме пів року та міститиме в собі 9 бізнес-турів.  Наступний відбудеться серед представників крафтового виробництв. Усі заходи мають стати трампліном для майбутньої співпраці, створення спільного продукту, нових комерційних підприємств, нових ринків та великих міжрегіональних ініціатив задля економічного добробуту України в непростий час.

Наразі формуються групи учасників заходів у вересні.

Проєктом покриваються всі витрати на проїзд та проживання. Детальні умови додаються. Кількість місць обмежена.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 050-484-11-97 або електронною поштою: oso@cci.zp.ua, Ксенія Нагорна

Детальніше:

Запрошуємо запорізьких підприємців у бізнес-тури до Івано-Франківська у вересні