Запорізька ТПП долучається до реалізації національного проєкту «Розвиток бізнес-середовища України»

Запорізька ТПП долучається до реалізації національного проєкту «Розвиток бізнес-середовища України».

Проєкт реалізовуватиме команда регіональних Торгово-промислових палат за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

21 липня в Івано-Франківській торгово-промисловій палаті відбувся круглий стіл, присвячений старту цього національного проєкту. Експерти Запорізької ТПП долучилися до обговорення онлайн.

В рамках проєкту передбачаються тематичні навчальні бізнес-тури Івано-Франківською областю, що дасть можливість підприємцям із восьмо українських областей, таких як Донецька, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Полтавська, Одеська, Харківська та Чернігівська отримати нові знання та налагодити особисті зв’язки. Ці заходи мають стати трампліном для майбутньої співпраці, створення спільного продукту, нових комерційних підприємств, нових ринків та великих міжрегіональних ініціатив задля економічного добробуту України в непростий час. Це дозволить малим і середнім підприємствам розвивати партнерство та тиражувати ефективні практики ведення бізнесу.

Сільськогосподарська, харчопереробна та деревообробна  галузі, туризм,  локальні ремесла та крафтові виробництва, великий бізнес, легка промисловість, інформаційні технології  – це ті напрямки, які будуть єднати підприємців з різних куточків країни.