Вебінари «Як втримати існуючих клієнтів та завоювати нових», «Як забезпечити надійність та швидкість від постачальників»

18 і 24 листопада 2022 року Запорізька і Сумська ТПП запрошують  на авторські вебінари від Юлії Плієвої, власниці, СЕО Apple Consulting®, Adjunct professor kmbs, членкині Aspen-спільноти.

Заходи відбудуться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Вебінари організовані в рамках спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

18 листопада 2022 року

Вебінар «Як втримати існуючих клієнтів та завоювати нових»

Немає практично жодної компанії, яка б не відчула під час війни падіння продажів. Обсяги продажів більшості компаній наразі становлять 60-80 % довоєнного продажу. Розрив ланцюгів постачання, міграція населення, пошкоджені склади та виробничі потужності – це наша реальність на невизначений час. Однак навіть в цій ситуації потрібна правильна стратегія продажів.

Про те, що і як можна змінити в компанії, щоб всім гравцям ланцюга постачання не тільки втримати існуючих клієнтів, але й завоювати нових – поділиться власниця та генеральна директорка Apple Consulting Юлія Плієва. Спікерка розповість про логіку, політики та інструменти, які допоможуть Вам критично переглянути не тільки канали продажів, але й власні переконання та упередження щодо продажів та асортиментну політику.

Запрошуємо до участі представників виробників, ритейлерів та дистрибуції, які потерпають від падіння попиту/прибутку, відчувають проблеми з визначенням асортименту тощо.

Ключові тези:

●             Перепони, що гальмують продажі

●             Можливості ланцюга постачання у війну

●             Поняття «цінність» для клієнта

●             Методологія розробки пропозиції цінності для клієнтів

●             Технологія продажів змін всередині компанії

●             Складні продажі. Методологія продажу «Пропозиції Цінності»

24 листопада 2022 року

Вебінар «Як забезпечити надійність та швидкість від постачальників?»

Першими в ланцюгу постачання під час війни страждають виробники –  від неможливості виготовити продукцію через відсутність сировини, комплектуючих та обладнання. Потім – падає дохід ритейлу та дистрибуції, який прямо залежить від балансу між попитом та безперебійним постачанням запасів. Ускладняється все це тим, що всі учасники ланцюга по черзі намагаються перекласти власні фінансові ризики на іншу ланку, лише погіршуючи ситуацію.  На зустрічі з  власницею та генеральною директоркою Apple Consulting Юлією Плієвою дізнаємось про інший «вимір» відносин з постачальниками.

Це не про жорсткі перемовини чи штрафи, які апріорі в перспективі є lose-lose. Юлія розповість про бізнес-логіку та інструменти,  які дозволять вам наблизитись до максимальної надійності від постачальників та досягнути win win. Будемо говорити про те, як може виробник впливати на ритейлера і як синергія з дистрибутором по залишках допоможе заробити всім. А також – як виробнику збалансувати сировину та обладнання.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Загалом у листопаді і грудні заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.