Вебінар “Податки під час дії воєнного стану. Податкові та митні пільги”. Відеозапис

19 липня 2022 року Запорізька торгово-промислова палата запросила підприємців на безкоштовний вебінар, присвячений питанням бухгалтерського обліку і сплати податків.

Як зазначив під час відкриття заходу віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій КУЦ, онлайн-захід продовжує серію безкоштовних антикризових онлайн-консультацій для бізнесу, які проводяться за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу. Таким чином надаємо підтримку діловій активності бізнесу регіону у час війни.

Проєкт підтримали наші партнери – ЗОСППР «Потенціал».

Сьогодні у підприємців виникає багато питань, пов’язаних з податковими змінами. Головне

з них – як сплачувати податки під час воєнного стану?

Спікерка заходу – Мілітина ВЕЛИКА, керівниця ТОВ «АК «Бухгалтер» зазначає: «Надзвичайно важливо вести бізнес в умовах воєнного стану, щоб забезпечити надійний економічний тил».

Експертка протягом консультації зупинилася не тільки на механізмах подання звітності, сплати податків, реєстрації податкових накладних.

Висвітлювались також і питання змін у трудових відносинах на період воєнного стану, можливостей грантових програм для бізнесу.

Відеозапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:

Серія вебінарів триває. Наступна зустріч – 21 липня. Початок об 11.00

Вебінар “Трудове законодавство в період проведення воєнних дій в Україні”: 21 липня 2022

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/uLi1A5b

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 050-484-11-97 або електронною поштою: oso@cci.zp.ua

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.