Вебінар «Оподаткування ФОПів під час дії воєнного стану». Відеозапис

Продовжуємо серію навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу.

20 квітня відбувся безкоштовний вебінар на тему «Оподаткування ФОПів під час дії воєнного стану».

 Експертну зустріч провела Ольга ЦЕЛУЙКО, податкова та фінансова консультантка.

Протягом години учасники отримали максимум важливої і актуальної інформації. Зокрема, аналізували актуальні зміни у податковому законодавстві, які перш за все  стосуються платників єдиного податку, також – зупинилися на темі звітності та сплати податків.  

Для всіх, хто не мав змоги долучитися до заходу онлайн, – пропонуємо переглянути відеозапис вебінару:

Переглянути презентацію:

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програмою передбачено роз’яснення податкових змін, запроваджених в українському законодавстві з метою підтримки економіки, питання трудових правовідносин, форс-мажорних обставин. Окремий важливий блок курсу – робота в умовах зміни транспортних потоків та ланцюгів поставок, а тому – організація логістики, експорту та імпорту, перебудова ланцюгів доданої вартості.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Онлайн-заходи відбуватимуться по 20 травня 2022 року.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/PFrZMhA

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 1197, e-mail: oso@cci.zp.ua

Ознайомитися з календарем заходів: https://docs.google.com/viewerng/viewer?url=https://www.cci.zp.ua/app/uploads/2022/04/kalendar-vebinariv-2022.pdf