«Успішне працевлаштування – вже сьогодні». У Запорізькій ТПП відбувся перший тренінг з серії «Зростаємо професійно!»

«Успішне працевлаштування – вже сьогодні». У Запорізькій ТПП відбувся перший тренінг з серії «Зростаємо професійно!»

9 серпня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбувся перший тренінг з серії «Зростаємо професійно!». Заходи організовані в рамках проєкту Запорізької торгово-промислової палати PRO_Business – інформаційної платформи для бізнесу за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Тренерка Марія Шпіньова – досвідчений HR-спеціаліст, а сьогодні – операційний директор ІТ-компанії – знає, як знайти не просто роботу, а обрати справу життя, яка б відповідала здібностям, запитам, бажанням людини. Власним досвідом Марія поділилася з учасниками тренінгу – нинішніми студентами, волонтерами, молодими підприємцями.

«Головне – зрозуміти, з чим людина хоче мати справу у своєму житті. Відтак формувати цілі і відповідно інструменти для їх досягнення», – зазначає спікерка.

Один із найпростіших, на перший погляд, інструментів для шукачів роботи – це резюме.

Марія Шпіньова радить складати його за такими основними блоками:

  • Інформація про себе
  • Коротко про навички та вміння
  • Досвід роботи (або у разі його відсутності – досвід виконання окремих завдань)

Також учасники отримали корисну інформацію щодо підготовки до співбесіди, платформ, які допоможуть зібрати інформацію про роботодавця, компанію, і власне – де шукати вакансії.

Ознайомитися з презентацією тренінгу:

Безкоштовна навчальна програма, яка реалізується у рамках проєкту PRO_Business, допоможе інтегруватися і реалізувати себе в нових умовах молодим українцям, які постраждали від військової агресії рф. Проєкт має на меті сприяти молоді побудувати успішну кар’єру та розвинути важливі навички самопрезентації, основи бізнес-планування, аналітичне мислення, уміння вести переговори, управління проєктами.

У серпні у Запорізькій торгово-промисловій палаті ще відбудуться три офлайн-зустрічі за такими темами:

11 серпня 2022: “Business aquarium – знання та навички для запуску успішного бізнесу” (оцінка ринків, робота з бізнес-ідеєю, підготовка бізнес- плану)

16 серпня 2022: “15 хвилин, або як чашка кави може все змінити” (майстерність самопрезентації, проходження співбесід, презентація бізнес-планів)

18 серпня 2022: «Професійна реалізація жінок, які вимушені були переїхати з тимчасово окупованої території»

Початок тренінгів об 11.00

Спікери уточнюються

У програмі можливі зміни

Обов’язкова реєстрація: https://cutt.ly/WZUteDR

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 050-484-11-97 або електронною поштою: oso@cci.zp.ua

Тренінги відбудуться у бізнес-центрі Запорізької торгово-промислової палати за адресою: м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).