У ТПП України презентували перспективні для бізнесу об’єкти приватизації

У ТПП України презентували перспективні для бізнесу об’єкти приватизації

Засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України за участі представників Фонду державного майна України та Всеукраїнської асоціації роботодавців відбулось 12 вересня 2023 року.

Метою засідання було ознайомлення членів Комітету, керівників бізнес-асоціацій, підприємців, роботодавців, науковців, ЗМІ з основними напрямками діяльності Фонду державного майна України в 2023 році, зокрема можливостям для бізнесу.

Серед учасників заходу були Вячеслав Биковець, голова Комітету, перший віце-президент, генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Ростислав Коробка, віце-президент ТПП України та Вадим Курило, начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України (ФДМУ) по Київській, Черкаській та Чернігівській областях.

Вадим Курило розповів про особливості приватизації державного майна в умовах війни, найважливіша з яких для підприємців – спрощення процесу приватизації.

Також представник ФДМ відповів на запитання учасників зустрічі й представив підприємцям перспективні об’єкти Київської, Черкаської та Чернігівської областей, які готують до приватизації та оренди.

Об’єкти будуть виставлятися на приватизацію та оренду найближчим часом на аукціоні Prozorro. Sale

Йшлося також про нові напрямки роботи ФДМУ у 2023-2024 рр.

Вячеслав Биковець, голова Комітету, голова Комітету, підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України, подякував представникам ФДМ України за прямий відкритий діалог з бізнесом.

Презентація: