TM Famberry представлена на Міжнародній виставці харчової промисловості GULFOOD

TM Famberry представлена на Міжнародній виставці харчової промисловості GULFOOD

З 13 по 17 лютого в Дубай, ОАЕ відбувається Міжнародна виставка харчової промисловості GULFOOD. У рамках українського колективного стенду «Trade with Ukraine» продукцію власного виробництва представляє команда ТМ Famberry – члена Запорізької торгово-промислової палати, першого національного виробника корисної, якісної та натуральної продукції з кизилу.
Загалом у найголовнішій події на Близькому Сході в харчовій та аграрній промисловості – виставці GULFOOD 2022 беруть участь 33 провідні українські компанії харчової промисловості.
Gulfood – це головне місце зустрічі представників світової харчової промисловості. Це жвава і багатолюдна виставка, яка вже чверть століття щорічно приймає понад 80 000 відвідувачів у м. Дубай, ОАЕ – головному торговому хабі для експорту на ринки арабських країн.
Загальна площа українського колективного стенду «Trade with Ukraine» становить 252 кв.м. Це найбільший стенд від України, який представлений на даній виставці з 2014 року. Його організаторами є Центр підтримки експорту та Київська торгово-промислова палата.


Нагадаємо, восени 2021 року ТМ Famberry (ФОП «Ольшанський») відправила першу партію власної продукцію з кизилу до Молдови.
Згідно з контрактом, до Молдови постачається така продукція: варення кизилове, десерт кизиловий з апельсином, кизил протертий з медом та полуницею, кизил протертий з медом і лимоном, м’ятою та мелісою, кизиловий компот, кизилово-йогуртові дропси та кизилові пастилки.