Компанії – члени Запорізької ТПП виходять на міжнародні ринки

Компанії – члени Запорізької ТПП виходять на міжнародні ринки

ТМ Famberry – член Запорізької торгово-промислової палати – відправила першу партію власної продукцію з кизилу до Молдови. Сертифікат походження оформлено експертами Запорізької ТПП.

Згідно з контрактом, до Молдови постачається така продукція: варення кизилове, десерт кизиловий з апельсином, кизил протертий з медом та полуницею, кизил протертий з медом і лимоном, м’ятою та мелісою, кизиловий компот,  кизилово-йогуртові дропси та кизилові пастилки.

Представники  компанії коментують:

«Перше замовлення невелике, але ми маємо впевненість, що робота буде довготривала. Звичайно, що ми, як багаторічні члени Запорізької ТПП, оформлювали сертифікат про походження, за що окрема подяка експерту  Ганні Базилєвій!».

ФОП «Ольшанський» (ТМ Famberry) – перший національний виробник корисної, якісної та натуральної продукції з кизилу.

Підприємець розпочинав просувати кизилову продукцію з виставок, організованих Запорізькою торгово-промисловою палатою у Запоріжжі, згодом – на спеціалізованих виставках у Києві та за кордоном.

«Для початківців у Запорізькій ТПП надається консультативна допомога з питань експорту продукції, сертифікації, пошуку інвесторів», – ділиться засновник Famberry Сергій Ольшанський. І радить фермерам-початківцям починати просування з регіональних тематичних виставок.