Річний звіт Запорізької торгово-промислової палати-2022

2022-й став роком серйозних викликів для всіх нас. Втім, після початку повномасштабної військової агресії рф ми не припиняли діяльність з експертної і сервісної підтримки бізнесу. Крім основних функцій, виконуємо гуманітарні завдання.   У ВЦ «Козак-Палац» Запорізької ТПП з березня розміщувався обласний хаб допомоги переміщеним особам.
Продовжуємо надавати послуги з засвідчення форс-мажорних обставин, сертифікації походження товарів, митного декларування, експертизи, ЗЕД-супроводження. Пропонуємо нові експертні інструменти, потреба в яких зумовлена воєнним часом, зокрема, фіксація та оцінка пошкодженого майна.
Як частина світової і національної системи ТПП максимально залучаємо міжнародні можливості для виходу запорізької продукції на нові ринки, налагодження кооперації, кластерної співпраці. Регулярно презентуємо регіональний бізнес під час онлайн-конференцій з палатами країн ЄС, Великої Британії, працюємо з представниками ТППУ за кордоном, профільними комітетами, найбільшою європейською мережею підприємств EEN.
Активно реалізуємо проєктну діяльність за підтримки закордонних партнерів, ПРООН. Організовано близько 70-ти безкоштовних навчально-консультаційних заходів за участі понад 400 компаній. Відкрито єдину «гарячу лінію» для оперативного реагування на потреби та запити бізнесу. Понад 300 компаній стали учасниками міжнародних онлайн-форумів, організованих національною системою ТПП, бізнес-турів до Литви, Івано-Франківська.
Зокрема, ми відкрили онлайн-платформу запорізького бізнесу PRO_Business, на якій сьогодні представлені понад 600 підприємств області з різних галузей промисловості. Інформація поширюється серед представників бізнесу країн ЄС і України.
У межах проєкту PRO_Business реалізовані й інші корисні для підприємців напрями: підготовка маркетингових досліджень ринків і «дорожніх карт» з експорту та імпорту, безкоштовні консультації та бізнес-тренінги, «Ярмарок вакансій».
Запорізькі підприємці, представники громадських організацій взяли участь у серії безкоштовних антикризових онлайн-консультацій.
Відбулася серія онлайн-тренінгів «Зростаємо професійно!». Безкоштовна навчальна програма спрямована на допомогу молодим українцям, які постраждали від військової агресії рф, інтегруватися і реалізувати себе в нових умовах.

Більше інформації щодо основних напрямів нашої діяльності, програм і заходів представлено у річному звіті Запорізької торгово-промислової палати:

www.cci.zp.ua/report2022