Процедура засвідчення форс-мажорних обставин: завантажити документи

Запорізька торгово-промислова палата продовжує працювати і надавати необхідні послуги для бізнесу. На Ваші запити деталізуємо інформацію щодо процедури засвідчення форс-мажорних обставин.

В умовах воєнного стану ухвалено рішення спростити порядок засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

З метою позбавлення обов’язкового звернення до ТПП України та уповноважених нею регіональних ТПП  і підготовки пакету документів у період дії воєнного стану, на сайті ТПП України 28.02.2022 року розміщено загальний офіційний лист ТПП України щодо засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) (за змістом зразка вказаним нижче). Це надає можливість за необхідності роздруковувати відповідне підтвердження всім, кого це стосується.  

Завантажити зразок ви можете за посиланням:

https://ucci.org.ua/uploads/files/621cba543cda9382669631.pdf

Англійська версія:

https://ucci.org.ua/uploads/files/621ce831ac29f951072237.pdf

Лист ТПП України від 28.02.2022 року можна долучати до повідомлення сторони за договором,  умови якого порушуються у зв’язку із обставинами для можливості перенесення строків виконання. Звертаємо Вашу увагу, що дія листа ТПП України залишається актуальною у період дії воєнного стану.

Засвідчення форс-мажорних обставин за звичайною процедурою

Також, у разі необхідності отримання індивідуальних консультацій та подальшого оформлення сертифікату про форс-мажорні обставини за звичайною процедурою, звертайтеся до Запорізької торгово-промислової палати.

Будь ласка, зверніть увагу! За цим посиланням ви можете автоматично розрахувати вартість послуги з засвідчення форс-мажорних обставин і завантажити всі необхідні для звернення документи (заяву, рахунок та акт за послуги ЗТПП):

Засвідчення форс-мажорних обставин: сформувати рахунок

Заява про засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) для суб’єктів господарювання/фізичних осіб за договірними зобов’язаннями:

Додаток № 1 до Регламенту Завантажити

Заява про засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) для суб’єктів господарювання/фізичних осіб за податковими зобов’язаннями:

Додаток № 2 до Регламенту Завантажити

Заява про засвідчення форс-мажорних обставин (обставини непереборної сили) для суб’єктів господарювання/фізичних осіб за податковими зобов’язаннями для списання безнадійного податкового боргу:

Додаток № 3 до Регламенту Завантажити

Заява про засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), які унеможливили виконання обов’язків (зобов’язань) для суб’єктів господарювання/ фізичних осіб за законодавчими та іншими нормативними актами України:

Додаток № 4 до Регламенту Завантажити

Регламент (зі змінами та доповненнями) засвідчення Торгово-промисловою палатою України та регіональними торгово-промисловими палатами форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили):
Регламент Завантажити

Контакти: +38(050)484-95-10, +38(095)234-85-00 (тільки Viber і Telegram)

jur3@cci.zp.ua,  kuts@cci.zp.ua

При підготовці заяви та документів на засвідчення форс-мажорних обставин, просимо формувати пакет документів в паперовій та електронній формі (у відсканованому вигляді документи надсилати на електронні адреси, вказані вище)