Засвідчення форс-мажорних обставин: сформувати рахунок

Засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) належить до статутних функцій Торгово-промислової палати України, регіональних  ТПП, послуги з надання якої здійснюються відповідно до затверджених тарифів.

Оплата послуги здійснюється згідно з виставленим рахунком у формі безготівкового розрахунку.

п/р UA433003460000026003012080101

в АТ „СЕНС БАНК” у м. Київ

Будь ласка, оберіть необхідну послугу і введіть ваші дані у відповідні поля форми. Так ви зможете не тільки визначити вартість послуги з засвідчення форс-мажорних обставин, але й завантажити необхідні документи.Відповідно до затверджених тарифів замовник здійснює оплату послуг, пов’язаних із:

– розглядом заяви і наданих документів;

– засвідченням форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) та видачею сертифіката про форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили);

Надання послуг здійснюється у звичайному або терміновому режимі (за бажанням заявника), а саме:

–  терміново вартість послуги визначається з урахуванням коефіцієнта «2»;

–  іноземною мовою застосовується коефіцієнт «3»;

–  іноземною мовою (терміново), застосовується коефіцієнт «5».

Використовуючи нижченаведену форму Ви можете не тільки визначити вартість послуги з засвідчення форс-мажорних обставин, але й завантажити необхідні бухгалтерські документи.

Суб’єкти малого підприємництва відповідно до ст. 14-1 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» мають право отримати безкоштовно сертифікат про настання форс-мажорних обставин (обставини непереборної сили), сплачуючи тільки за розгляд  заяви і наданих документів.

Заявник у разі отримання обґрунтованої відмови у засвідченні форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) має право повернути сплачені кошти за засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) та видачу сертифіката про форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) на підставі письмового звернення про це.