Представники Запоріжжя взяли участь у бізнес-турі у сфері інформаційних технологій

Представники Запоріжжя взяли участь у бізнес-турі у сфері інформаційних технологій

Запорізька торгово-промислова палата організувала участь запорізьких компаній у восьми бізнес-турах до Івано-Франківська. Заключний захід, присвячений сфері інформаційних технологій, відбувся 15 листопада.

Бізнес-тури організовані в рамках проєкту «Розвиток бізнес сектору України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), який реалізує команда регіональних ТПП.

Розповідає учасниця бізнес-туру, співвласниця друкарні “Успіх Принт” Катерина Соколова:

  • Ми взяли участь у трьох бізнес-турах, присвячених ІТ-технологіям, харчовій промисловості та туризму.

Основна наша мета: бізнес – тур як інструмент для нових ділових зв’язків та пошуку клієнтів. Також спочатку ми розглядали Закарпаття як регіон для часткової релокації бізнесу, але зараз – як напрям  для розширення та відкриття нового офісу з продажу поліграфії.

Створена платформа для бізнесу – це гарна підтримка підприємців, як мінімум – нашого бойового духу. Усі розуміють, що бізнес , який працює, – це наш економічний фронт, і його підтримка, створення майданчику для обміну досвідом надихає та надає сил для подальшої роботи.

 Тож ми дуже вдячні за можливість участі у такому проєкті і раді нашим новим клієнтам!

Під час бізнес-туру, присвяченого інформаційним технологіям, учасники з Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Одеської, Полтавської, Харківської та Чернігівської областей брали участь у панельних дискусіях, що стосувалися ринку талантів, освіти, ринку нерухомості та можливостей для ІТ-компаній.

Окрім того, учасники мали змогу побачити нюанси роботи в таких ІТ-компаніях як «Softserve» та «Intellias Ukraine», а  також  компанії «Екструзія в русі», релоковане підприємство з 3D-друку.

Варто відзначити, що за чотири місяці відбулися бізнес-тури в сфері сільського господарства, харчопереробної промисловості, деревообробної галузі, індустрії гостинності та туризму, крафтових виробництв, легкої промисловості та великих підприємств. Дякуємо за гостинність Івано-Франківщині та Івано-Франківській торгово-промисловій палаті!

Попереду – фінальний дводенний форум. Долучайтесь!

Міжрегіональний бізнес-форум у м. Івано-Франківськ: 15-16 грудня 2022