Міжрегіональний бізнес-форум у м. Івано-Франківськ: 15-16 грудня 2022

Міжрегіональний бізнес-форум у м. Івано-Франківськ: 15-16 грудня 2022

15-16 грудня 2022 року Запорізька торгово-промислова палата запрошує керівників підприємств взяти участь у міжрегіональному бізнес-форумі у м. Івано-Франківськ, який відбудеться в рамках проєкту «Розвиток бізнес-сектору України».

Даний проєкт реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) разом з регіональними торгово-промисловими палатами. Цього року вже відбулася серія бізнес-турів до Івано-Франківська у межах програми. Зокрема, запорізькі підприємці відвідали компанії переробної промисловості, туристичної галузі, крафтові виробництва.
На форумі будуть представлені успішні бізнес-кейси малих і середніх підприємств України, можливості для розвитку бізнесів та налагодження партнерства між представниками компаній. Також планується ярмарок-виставка з представленням зразків продукції підприємств-учасників форуму.
На заході планується представництво високого міжнародного рівня та діалог з представниками міжнародних організацій та програм, які надають підтримку розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, з представниками організацій підтримки бізнесу, бізнесменами та представниками органів влади з метою синхронізації зусиль та поліпшення координації програм та проєктів, що реалізовуються в кожній області.


Запрошуємо Вас взяти участь у бізнес-форумі та виставці у м. Івано-Франківськ, які відбудуться 15-16 грудня!
Проєктом покриваються витрати на проживання. Кількість місць обмежена.


За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 050-484-11-97 або
електронною поштою: oso@cci.zp.ua, Ксенія Нагорна

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА: