ПрАТ “Дніпроспецсталь”: 90 років унікального досвіду і технологій

ПрАТ “Дніпроспецсталь”: 90 років унікального досвіду і технологій

ПрАТ “Дніпроспецсталь” – одному із ключових виробників сортової нержавіючої сталі та єдиному в Україні виробнику спеціальних сплавів – виповнилось 90 років. Запорізька торгово-промислова палата вітає колектив підприємства з визначною датою! Дякуємо за багато років плідної співпраці, адже електрометалургійний завод “Дніпроспецсталь” стояв у витоків створення Запорізької торгово-промислової палати. Завжди готові надати вам необхідну експертну підтримку! Бажаємо сил, терміння і наснаги, успішної роботи заради підтримки економічного фронту країни та скорішої Перемоги України! Разом – ми сильні!

На сайті підприємства зазначається:

Як велика міжнародна компанія, Дніпроспецсталь розробляє, виробляє та реалізує металопродукцію з нержавіючих, інструментальних, швидкорізальних (у т. ч. виготовлених методом порошкової металургії), підшипникових, конструкційних, легованих і вуглецевих сталей.

Технології, що використовуються на заводі, дозволяють отримувати високоякісні сталі та сплави, що застосовуються в найбільш відповідальних галузях промисловості – машинобудуванні, суднобудуванні, автомобілебудуванні, авіакосмічній і нафтогазовидобувній галузях.

З нашого металу виготовляють деталі машин і механізмів, безшовні труби й підшипники, інструмент для подальшої обробки металів і сплавів.

Продукція Дніпроспецсталі затребувана у понад 60 країнах.

Зберігаючи позиції лідера на внутрішньому ринку, Дніпроспецсталь розширює свою присутність у Європі, Америці й Азії, співпрацюючи з партнерами й дистриб’юторами в 15 країнах світу.

Система менеджменту якості ПрАТ «Дніпроспецсталь» сертифікована на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2015 органом із сертифікації TÜV Thüringen (офіційний представник органу в Україні “Компанія TÜV Thüringen Ukraine”).

Також читайте:

Як працює ПАТ “Дніпроспецсталь” в умовах війни