ПОСЛУГИ МИТНОГО БРОКЕРА / МИТНИЙ БРОКЕР В ЗАПОРІЖЖІ

Митні послуги
Фахівці Запорізької торгово-промислової палати – експерти в сфері митного оформлення – забезпечують надійний і якісний супровід зовнішньоекономічної діяльності при зверненні в Запорізьку митницю.
Послуги, пов’язані з митним оформленням вантажів:
митне оформлення зовнішньоекономічних вантажів;
консультації з питань зовнішньоекономічної діяльності, змін у процедурі митного оформлення вантажів у зв’язку з нововведеннями в законодавстві з питань ЗЕД;
підготовка документів для акредитації на митниці, внесення необхідних змін;
консультації при складанні зовнішньоекономічних контрактів;
визначення кодів товарів, згідно з УКТ ЗЕД (з Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності), КН ЄС (Комбінованої номенклатури ЄС);
заповнення товаросупровідних документів на вантаж: інвойсів-рахунків, СMR (міжнародної автомобільної накладної), книжки МДП (Carnet TIR) – за процедурою Міжнародного дорожнього перевезення на умовах Конвенції МДП 1975 року.
“Розмитнення” Запоріжжя
Митно-брокерські послуги з надання інформації про «розмитнення» товарів, які підлягають сертифікації, екологічного, санітарно-гігієнічному і іншим видам контролю при перетині митного кордону України.
Розрахунок митних платежів.
Проходження радіологічного та екологічного контролю.
Аналіз і підготовка документів для підтвердження митної вартості.
Митний брокер Запоріжжя

  • Митні брокери консультують щодо умов видачі та роботи c карнетами АТА, згідно з якими значно спрощується процедура митного оформлення товарів, які тимчасово вивозяться з території України.
    Просимо звернути Вашу увагу! З 1 січня 2016 року набула чинності економічна частина Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами-членами, з іншого боку, від 27 червня 2014 року, ратифікована Законом України від 16 вересня 2014 № + 1678-VII (далі – Угода).

Відповідно до вимог статті 17 Протоколу 1 до Угоди, сертифікати з перевезення товару форми «EUR.1» видаються митними органами країни експорту.
У зв’язку з цим, Запорізька ТПП надає:
консультації по визначенню походження товарів за умовами Угоди;
оформлення висновків про походження товарів;
рекомендації щодо заповнення бланків EUR-1;
заповнення бланків EUR-1, які експортери отримують в митних органах.
Так само надаємо послуги з визначення походження товарів в рамках Угоди про вільну торгівлю між Україною та Чорногорією.
Якщо Вам необхідні послуги митного брокера – ми зможемо надати якісну і надійну підтримку!

Для отримання додаткової інформації з митних послуг звертатися в управління сертифікації та декларування, Губа Олександр Миколайович:

+38 (050) 457-07-03
+38 (061) 233-32-66
guba@cci.zp.ua