ЗАСВІДЧЕННЯ ФОРС-МАЖОРНИХ ОБСТАВИН

В умовах воєнного стану,  з метою позбавлення обов’язкового звернення до ТПП України та уповноважених нею регіональних ТПП  і підготовки пакету документів у період дії воєнного стану, на сайті ТПП України 28.02.2022 року розміщено загальний офіційний лист ТПП України щодо засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) (за змістом зразка вказаним нижче). Це надає можливість за необхідності роздруковувати відповідне підтвердження всім, кого це стосується.  

Завантажити зразок ви можете за посиланням:

https://ucci.org.ua/uploads/files/621cba543cda9382669631.pdf

Англійська версія:

https://ucci.org.ua/uploads/files/621ce831ac29f951072237.pdf

Лист ТПП України від 28.02.2022 року можна долучати до повідомлення сторони за договором,  умови якого порушуються у зв’язку із обставинами для можливості перенесення строків виконання. Звертаємо Вашу увагу, що дія листа ТПП України залишається актуальною у період дії воєнного стану.

У випадку необхідності отримання сертифікату про форс-мажорні обставини, Заявник може звернутися до Запорізької ТПП за загальною процедурою, передбаченою Регламентом засвідчення  Торгово-промисловою палатою України та регіональними торгово-промисловими палатами форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

Для отримання сертифікату необхідно подати Заяву за встановленою формою (форми Заяв для завантаження розміщені нижче), а також документи, зазначені в Заяві.

За цим посиланням ви можете автоматично розрахувати вартість послуги з засвідчення форс-мажорних обставин і завантажити рахунки та акти прийому-передачі наданих послуг Запорізької ТПП:

Сформувати та завантажити рахунок і акт прийому-передачі наданих послуг

Інші документи для завантаження:

Заява про засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) для суб’єктів господарювання/фізичних осіб за договірними зобов’язаннями:

Заява про засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) для суб’єктів господарювання/фізичних осіб за податковими зобов’язаннями:

Заява про засвідчення форс-мажорних обставин (обставини непереборної сили) для суб’єктів господарювання/фізичних осіб за податковими зобов’язаннями для списання безнадійного податкового боргу:

Заява про засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), які унеможливили виконання обов’язків (зобов’язань) для суб’єктів господарювання/ фізичних осіб за законодавчими та іншими нормативними актами України:

Регламент (зі змінами та доповненнями) засвідчення Торгово-промисловою палатою України та регіональними торгово-промисловими палатами форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили):

Контакти:

Тел.: +38 (050) 484-95-10; +38(095)234-85-00 (тільки Viber і Telegram)

Е-mail: jur3@cci.zp.ua, kuts@cci.zp.ua

При поданні заяви та документів на засвідчення форс-мажорних обставин, просимо звернути увагу на наступні моменти:

  • при надходженні заяви з повним пакетом документів відповідно до вимог Регламенту після 14:00 год. вона підлягає реєстрації наступного робочого дня;
  • заяву з пакетом документів просимо надавати/надсилати в паперовому вигляді за адресою офісу Запорізької ТПП (69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4) та надсилати у відсканованому вигляді у форматі pdf на електронні адреси, вказані вище;
  • всі документи іноземною мовою, додані до заяви про засвідчення форс-мажорних обставин, мають бути надані з перекладом на українську мову, завіреним Заявником.