Онлайн-зустріч представників українського та турецького бізнесу: співпраця триває

Керівництво та експерти Запорізької ТПП, компанії – члени Палати, учасники Запорізького регіонального кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» взяли участь в онлайн-зустрічі представників українського та турецького бізнесу.

Обговорили перспективи торгово-економічного співробітництва, зокрема, через призму української економіки в умовах війни.

Захід організовано Посольством України в Турецькій Республіці спільно з Радою експортерів та інвесторів при МЗС України, за активної співпраці з Торгово-промисловою палатою м. Конья, Асоціацією бізнесменів м. Конья.

У форматі бліц-презентацій сторони обмінялися інформацією щодо власних підприємств, озвучили напрями можливої двосторонньої співпраці.

Про провідні підприємства Запорізької області, виклики для бізнесу в умовах війни говорив під час виступу віцепрезидент Запорізької торгово-промислової палати Андрій Куц.

Серед проєктів, ініційованих свого часу Палатою, акцентував увагу на діяльності Запорізького регіонального кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування», вивченні можливостей щодо відкриття індустріального парку.

“Ми зацікавлені у підтримці турецьких колег у розвитку індустріальних парків, адже Туреччина має потужний досвід у цій сфері”. – зазначив Андрій Куц.

(Запорізька ТПП має багаторічну історію успішної співпраці з турецькими партнерами. Угоди про співпрацю діють з Міжнародною спілкою бізнесменів України та Туреччини TUID, Торгово-промисловою палато Черкезкоя, Промисловими палатами Стамбула і Адани).

У зустрічі взяли участь і представники Запорізького кластеру ІАМ. Об’єднання підприємців представив директор Андрій Карпенко.

Також до перемовин долучився керівник запорізької компанії «TRIADA WELDING» Кирило Красносельський. Компанія є багаторічним членом Запорізької ТПП, одним із ініціаторів створення і активним учасником кластеру ІАМ.

Кирило Красносельський розповів: «Наша компанія займається технологіями роботизації і зварювальних процесів. Пропонуємо проєктні роботи, технології, 3D-вирощування металевих виробів із різних сталей. Ми вже співпрацюємо з турецькими партнерами, готові розвивати співробітництво, розширювати бізнес із Туреччиною».

Підприємці Туреччини, які взяли участь у зустрічі, представляли різні галузі, зокрема, машинобудування, альтернативну енергетику, легку промисловість, фармацевтику. Дякуємо їм за плідний діалог, готовність до розширення співпраці, готовність до реалізації інвестиційних проєктів і активну підтримку України і українського бізнесу сьогодні.

Також читайте

Палати і товарні біржі Туреччини підтримують Україну і український бізнес