Комерційні пропозиції компаній-учасників Європейської мережі підприємств (EEN): 9 жовтня 2023 року

Комерційні пропозиції компаній-учасників Європейської мережі підприємств (EEN): 9 жовтня 2023 року

Запорізька ТПП на правах офіційного партнера Enterprise Europe Network (EEN) – найбільшої європейської мережі підприємств – знайомить вас зі свіжою добіркою комерційних пропозицій учасників EEN – компаній, що представляють різні галузі виробництва.

Чеський дослідний інститут шукає партнерів для налагодження виробництва нових екологічних засобів для відновлення теплоізоляційних поверхонь

Чеські науково-дослідні інститути протягом 2-3 років тестували на лабораторному рівні просте та екологічне рішення для відновлення біологічно пошкоджених теплоізоляційних штукатурок. Це рішення передбачає обробку поверхні штукатурки за допомогою дешевих і абсолютно екологічно безпечних систем на основі комерційно доступних зареєстрованих інгредієнтів.

Інститут шукає партнера на основі комерційної угоди.

Детальніше у профайлі англійською мовою:

Румунська компанія шукає постачальників медичного обладнання та послуг за комерційною угодою

Румунська компанія прагне до партнерства з іншими організаціями для обміну передовим досвідом та розробки інноваційних рішень для ефективного та сталого надання медичних послуг, включаючи придбання медичного обладнання за комерційною угодою.

Детальніше у профайлі компанії англійською мовою:

Італійський виробник продуктів бджільництва шукає комерційних агентів і дистриб’юторів

Італійський бджоляр, що виробляє мед, прополіс, пилок з фундука та медовий крем, шукає міжнародних бізнес-партнерів для комерційних угод по всьому світу.

Піонер технології блокчейн, що застосовується для відстеження виробництва меду, пропонує багато різновидів меду. Асортимент продукції доповнюють прополіс, квітковий пилок та крем з фундука та меду.

Компанія шукає комерційних агентів/дистриб’юторів з метою подальшого розширення ринку збуту за кордоном.

Португальська компанія, що працює у сфері промислової автоматизації, шукає дистриб’юторів своєї продукції

Ця португальська компанія з автоматизації, заснована в 1982 році, спеціалізується насамперед на обладнанні, системах і рішеннях для промислової автоматизації. Компанія виробляє широкий асортимент продукції, в основному зосереджуючись на бездротових датчиках, які вимірюють температуру та інші змінні, такі як вологість, вібрація, барометричний тиск і CO2, пропонуючи рішення для різних галузей промисловості. Наразі компанія шукає іноземних партнерів для налагодження дистриб’юторських послуг угоди.

Детальніше у профайлі компанії англійською мовою:

Словенська компанія шукає субпідрядників для серійного виробництва пластмас та інструментального виробництва

Інструментальне виробництво зі Словенії: маючи 20-річний досвід, компанія пропонує передові послуги з виготовлення інструментів, лиття під тиском пластмас та автоматизації. Підприємство досягло успіху у великосерійному виробництві, що обслуговує різні галузі промисловості, і прагнуть створити субпідрядні, виробничі або дистриб’юторські партнерства, щоб використовувати колективні можливості та освоювати нові ринки.

Детальніше у профайлі компанії англійською мовою:

Зацікавили пропозиції? Звертайтесь до експертів Запорізької ТПП:

(050) 484-11-97, (061) 233-11-72, e-mail: oso@cci.zp.ua