Експерти Запорізької ТПП підготували дорожні мапи для бізнесу

Експерти Запорізької ТПП підготували дорожні мапи для бізнесу

Запорізька торгово-промислова палата продовжує реалізацію проєкту  PRO_Business – інформаційної платформи, спеціалізованого онлайн-сервісу для запорізьких компаній.

Мета ініціативи: заявити про економічний потенціал Запорізького регіону, можливості локальних виробників, надати підприємцям майданчик для міжнародної презентації. Повна назва: «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану».

Проєкт реалізується за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Експерти Запорізької торгово-промислової палати підготували для запорізьких товаровиробників дорожні мапи виходу на нові ринки. Це п’ять збірок з рекомендаціями, узагальненою інформацією, кожна з яких присвячена конкретній галузі – машинобудуванню, металургіі, агросектору, хімічній промисловості, харчовій та переробній промисловості.

Дорожня мапа виходу на ринки галузі машинобудування

Дорожня мапа виходу на ринки металургійної галузі

Дорожня мапа виходу на ринки агросектору

Дорожня мапа виходу на ринки хімічної промисловості

Дорожня мапа виходу на ринки харчової та переробної промисловості

До речі, нещодавно відкрито новий веб-сайт інформаційної платформи PRO_Business. Спеціалізований онлайн-сервіс для запорізьких компаній вже доступний за адресою: catalog.cci.zp.ua

Для розміщення інформації у каталозі потрібно заповнити форму (українською та англійською мовами), а також надати фотографії логотипу підприємства та продукції. Послуга є безкоштовною.

Форма для заповнення профілю підприємства доступна за посиланням: http://surl.li/ckfys

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.