«ЕкоФорум-2021»: власним прикладом підтримуємо екологічне ведення бізнесу

Триває підготовка до V Міжнародного екологічного форуму «ЕкоФорум-2021». Захід відбудеться 14 – 16 вересня у виставковому центрі «Козак-Палац».

Організатори – Запорізька міська рада і Запорізька торгово-промислова палата – підготували насичену ділову програму за участі провідних закордонних і українських експертів у сфері екології. У виставковій залі працюватиме спеціалізовані виставки «Енергозбереження», «ЕКО ЛАВКА EXPO».

Важливо, що під час підготовки і проведення форуму однією з головних умов стала екологічна відповідальність. Вже вдруге «ЕкоФорум» – за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ-Україна – проводиться з дотриманням принципів екологічного менеджменту події. Це означає, що організатори звертають особливу увагу на те, які природні ресурси використовуються для забезпечення заходу та як зробити це використання не шкідливим для довкілля.

Зокрема:

  • електропостачання частково забезпечено за рахунок роботи сонячних батарей ВЦ;
  • харчування буде організовано з використанням тільки багаторазового посуду, без пластику. Меню включатиме вегетаріанські і сезонні страви;
  • у виставковій залі буде організований роздільний збір відходів;
  • обираємо екологічно дружніх постачальників товарів і послуг/

Таким чином, «Еко Форум» стане не тільки майданчиком для обговорення найновіших тенденцій в охороні навколишнього середовища, але й надасть приклад, як ці тенденції втілювати в життя.

Подати приклад свідомого і відповідального споживання запрошують і всіх партнерів, учасників форуму. Для цього навіть розробили спеціальні пам’ятки.

«Ми просимо вас дотримуватися екологічної культури проведення подій. Будь ласка, враховуйте ці принципи при підготовці ваших стендів та проведенні заходів. Таким чином ви зможете зменшити вплив на довкілля та заявити про свою відповідальну позицію», – зазначають організатори. Зокрема, учасників виставки закликають під час закупівлі товарів для оформлення стендів надавати перевагу виробам багаторазового використання, з натуральних матеріалів, що піддаються повторній переробці. Відмовитись від виробів з поліетилену, друкованих матеріалів у надмірній кількості.

Бути більш екологічно дружнім запрошують і всіх відвідувачів виставкового центру. Адже піклуючись про природу, ми піклуємося про себе!

Прес-центр:
(050) 600-46-81

e-mail: pressa@cci.zp.ua