Doing Business in Great Britain: Лондонська ТПП консультує українських виробників з питань експорту

2 березня 2023 року представники компаній – членів Запорізької торгово-промислової палати, експерти ЗТПП взяли участь у вебінарі «Doing Business in Great Britain» від консультантів Лондонської ТПП, британських експертів міжнародної торгівлі.

«Ми продовжуємо надавати підтримку українському бізнесу, зацікавленому в торгівлі з Великою Британією, допомагаючи орієнтуватись у складнощах міжнародної торгівлі», – зазначив керуючий напрямом підтримки України в Лондонській ТПП Ігор Бартків.

Під час заходу розглянули особливості ринку Великої Британії, умови виходу на британський ринок (технічні файли, необхідна документація, правові аспекти) та досвід британських експертів для українських виробників.

2022-го року Україна та Велика Британія скасували ввізні мита і тарифні квоти в двосторонній торгівлі.

Основними товарними позиціями українського імпорту до Великої Британії є залізо та сталь, тваринні, рослинні жири та олії, крупи, насіння, зерно, фрукти.

Нагадаємо, 23 січня 2023 року делегація Лондонської палати вперше відвідала з робочим візитом Торгово-промислову палату України.

Під час зустрічі укладено угоду про співпрацю між палатами.

Також Лондонська торгово-промислова палата та регіональні палати Ліверпулю, Манчестера та Престона організовують діловий візит українських представників бізнесу до Великої Британії, який відбудеться 19-22 квітня 2023 року.

Ділова місія передбачає участь вітчизняних компанти у бізнес-форумі та організацію В2В-зустрічей відповідно до профілю та запиту української компанії.

Метою візиту є встановлення прямих ділових контактів з британськими торговельними мережами, виробниками, дистриб’юторами, профільними асоціаціями.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/Xj8NZVjn1H9S3BGW9

Експерти Запорізької ТПП підтримують постійний діалог з колегами з Лондонської торгово-промислової палати, надаючи запорізьким компаніям можливість розвитку міжнародної співпраці і оперативних бізнес-контактів.

Контакти Управління організаційної роботи і міжнародних відносин Запорізької ТПП:

тел. (050) 484-11-97, (061) 233-11-72, e-mail: oso@cci.zp.ua

Також читайте:

Торгово-промислові палати України і Великої Британії планують спільні проєкти для бізнесу