Торгово-промислові палати України і Великої Британії планують спільні проєкти для бізнесу

16 вересня 2022 року керівництво, експерти Запорізької торгово-промислової палати взяли участь у робочій онлайн-нараді з колегами з Торгово-промислової палати Лондона. Мета зустрічі – інтенсифікувати контакти українського та британського бізнесу, реалізувати конкретні практичні кейси співпраці з регіональними підприємствами.

Захід відбувся за участі виконавчого директора ТПП Лондона Річарда Берджа, президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова, представників українських регіональних палат.

Річарда Бердж висловив слова підтримки українським колегам і завірив у готовності реалізувати спільні проєкти, спрямовані на розвиток українського бізнесу. Адже Лондонська палата, як і вся Велика Британія, підтримує Україну та її громадян у важкі часи під час вторгнення Росії в Україну.

Важливо, що підтримка українських проєктів – окремий напрям роботи ТПП Лондона сьогодні. Очолює «українське бюро» у Британії Ігор Бартків, до недавнього часу – віцепрезидент Івано-Франківської ТПП.

Під час зустрічі виділили такі основні нагальні питання, що цікавлять український бізнес:

  • логістика;
  • участь у галузевих британських виставках;
  • митне оформлення;
  • експорт до Великої Британії;
  • підтримка українських стартапів.

До речі, як повідомив Ігор Бартків, у грудні у Лондоні планується проведення масштабної В2В-конференції українського і британського бізнесу.

Стежте за нашими подальшими анонсами та інформацією.

Також читайте:

Україна та Велика Британія оновили Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство