Зустріч з новим Послом Франції в Україні

Зустріч з новим Послом Франції в Україні

У ТПП України відбулась зустріч Гаеля Вейсьєра, Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні та Геннадія Чижикова, президента ТПП України.

Торгово-промислова палата України та Ambassade de France en Ukraine мають тривалі результативні партнерські відносини.

Разом ми реалізували низку масштабних двосторонніх заходів, серед яких і форум з відбудови України у Парижі в грудні 2022 року на найвищому рівні, де ми були залучені. Захід сприяв перезавантаженню українсько-французьких ділових контактів під час війни.

Г. Чижиков із паном Гаелем Вейсьєром домовились про подальшу активну співпрацю, зокрема при сприянні CCI France Ukraine, MEDEF, Business France та інших партнерських організацій.

Об’єднуємо зусилля для розвитку кооперації у сфері енергетики, передусім зеленої, кібербезпеки, виробництві оборонних технологій.

«Ми сповнені оптимізму щодо майбутньої енергійної роботи між ТПП України та Посольством Франції. Окремо дякую пану Послу за рішення французького уряду про продовження моїх повноважень в якості Почесного консула Франції», – додав Г. Чижиков.

Узгоджено підтримку Посольством Франції ділової місії, форумів, мережевих заходів, семінарів, конференцій між ТПП та Французькою палатою та сприяння торгівлі й інвестиціям (торговельні місії, дослідження ринку та зустрічі для компаній).