ЗУСТРІЧ З НОВОПРИЗНАЧЕНИМ НАДЗВИЧАЙНИМ І ПОВНОВАЖНИМ ПОСЛОМ УКРАЇНИ В РЕСПУБЛІЦІ ІНДОНЕЗІЯ ВАСИЛЕМ ГАМЯНІНИМ

Указом Президента України від 30.07.2021 No 335/2021 Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Індонезія призначено Василя Гамяніна. 

Згідно установленої практики, Торгово-промислова палата України організує робочу зустріч ділових кіл з новопризначеним Послом України в Республіці Індонезія В. Гамяніним перед його відбуттям до країни призначення.

Регіональним бізнес-структурам, а особливо підприємствам та організаціям, що мають сталі торговельно-економічні відносини з партнерами в Індонезії, або мають заінтересованість в перспективах розвитку двосторонніх відносин з цією країною, пропонується взяти участь у робочій зустрічі (онлайн, офлайн) з Послом України в Республіці Індонезія В. Гамяніним, який був радником Комітету по державно-приватному партнерству при ТПП України. 

В разі заінтересованості участі в заході, просимо надіслати запитання та пропозиції до п. Гамяніна на електронну адресу: vk-zed@ucci.org.ua

Проведення заходу планується в кінці серпня — на початку вересня (точну дату та час буде оприлюднено на сайті ТПП України та ЗТПП). 

ПІБ та контакти учасників просимо передавати на електронну адресу bvi-sem@ucci.org.ua. Після підтвердження буде надано посилання на підключення до заходу Zoom.