Зустріч учасниць ділового клубу «Жіноча Ліга» Запорізької ТПП

Зустріч учасниць ділового клубу «Жіноча Ліга» Запорізької ТПП

23 вересня у ВЦ «Козак-Палац» відбулася зустріч-діалог учасниць ділового  клубу «Жіноча Ліга» Запорізької торгово-промислової палати.

Віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц під час спілкування з журналістами зазначив: «Жіноча Ліга» – це об’єднання активних жінок, які самі змінюються і хочуть змінювати на краще світ навколо себе. Для цього – прагнуть залучати найкращих експертів».

Однією зі спікерок зустрічі виступила бізнес-менторка, професійна психологиня Яна Грединарова:

«Я працюю з підприємствами Запоріжжя і України, інших країн. Сьогодні розповідаю про те, як реалізувати життєві та бізнес-задачі. Зокрема, так звана система GPS допоможе нам  визначитися, хто ми, куди йдемо і як досягти поставленої мети».

На питання, чому жінкам важливо об’єднуватися, пані Яна Грединарова відповідає: «Такі зустрічі – це можливість здобувати нові знання, а відтак – отримувати інструменти, які можна впроваджувати в житті і бізнесі. Звісно, це нові знайомства – а значить шанс реалізовувати спільні проєкти, знаходити партнерів і клієнтів».

У зустрічі взяла участь начальниця Управління забезпечення реалізації повноважень у Запорізькій області Регіонального відділення ФДМУ по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Владислава Панасенко.

Також під час зустрічі учасниці поспілкувалися з сертифікованою фахівчинею естетичної медицини Оленою Вялковою, директором приватної стоматології «Клініка Устименко» Марією Устименко.