Знайомство з бізнес-спільнотою Волинської області та проєктами регіонального розвитку

31 травня 2023 року представники компаній – членів Запорізької ТПП долучились онлайн до «круглого столу» на тему: «Знайомство з бізнес-спільнотою області та проєктами регіонального розвитку», що відбувся у Волинській торгово-промисловій палаті, а також на платформі ZOOM.

Захід став підсумковою подією проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що протягом квітня – травня реалізували Запорізька і Волинська ТПП за підтримки ЄС та ПРООН. Підприємцям і підприємницям була запропонована насичена програма, орієнтована на експертну підтримку бізнесу, який працює у місцях, близьких до зони активних бойових дій, релокувався до безпечніших областей України, перекваліфікував напрями своєї діяльності або тільки шукає можливості для адаптації підприємства в нових умовах, вирішує завдання відновлення виробництва, налагодження постачання і збуту.

Загалом проведено 25 навчальних і консультаційних заходів, у яких взяли участь понад 1200 учасників. Консультували фахові українські спікери у сфері бізнес-консалтингу, маркетингу, зовнішньоекономічної діяльності.

Проєкт завершується, але робота системи Торгово-промислових палат з експертної, консалтингової підтримки бізнесу – триває.

Під час «круглого столу» надано практичну інформацію щодо актуальних програм, можливостей для бізнес-спільнот двох областей. Власним досвідом поділилися луцькі підприємства, а також компанії, що нещодавно релокувалися до Волинської області, про можливості релокації, інвестиційної співпраці, існуючі фінансові програми підтримки бізнесу інформували представники Луцької ОВА, Центру зайнятості.

До уваги компаній – членів Запорізької ТПП! З питань налагодження співпраці з компаніями – учасниками «круглого столу» звертайтесь Управління організаційної роботи та міжнародних відносин Запорізької ТПП, email: oso@cci.zp.ua, (061)233-11-72, 050-484-11-97

Відеозапис можна переглянути за посиланням:

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за сприяння ПРООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.