Затверджено Проєкт Закону України «Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Республіки Австрія про економічне співробітництво у розвитку проєктів»

Уряд затвердив Проєкт Закону України «Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Республіки Австрія про економічне співробітництво у розвитку проєктів». Таке рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів України 4 листопада.

Про це повідомляє Міністерство економіки України.

Законопроєкт передбачає ратифікацію Рамкової угоди про економічне співробітництво, підписану представниками Урядів обох держав 4 вересня 2022 року в м. Краків.

«Ухвалення Закону створить правові підстави для набрання чинності Рамковою угодою, що сприятиме економічному співробітництву з Урядом Республіки Австрія у розвитку пріоритетних проектів. Зокрема, лікарні «Охматдит» та університетської клініки у Києві, Національного реабілітаційного центру у Львові», – заявила Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Як зазначили в Уряді, мова йде про суми на понад 600 млн євро. Зокрема передбачається:

  • будівництво (реконструкція) та оснащення Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» у м. Києві (загальна вартість проекту: 200 млн евро);
  • будівництво та оснащення сучасної університетської клініки у м. Києві (загальна вартість проекту: 350 млн евро);
  • створення Національного реабілітаційного центру у м. Львові (загальна вартість проекту: 75 млн евро).

Перелік проектів не є вичерпним та відкритий для періодичного додавання інших пріоритетних для України проєктів.