Застосовуємо ефективні інструменти для розвитку бізнесу!

Застосовуємо ефективні інструменти для розвитку бізнесу!

Супровід експорту, допомога у пошуку нових закордонних ринків збуту – один із основних напрямів роботи Мережі координаційних центрів підтримки бізнесу “Разом до відновлення”.

Продовжуємо знайомити вас із міжнародними мережами, платформами, інтернет-ресурсами для пошуку партнерів та презентації власної продукції і послуг.

Європейська Мережа Підприємств (Enterprise Europe Network) – це глобальна міжнародна мережа, до якої входить 70 країн. Налічує понад 600 бізнес-асоціацій, близько 20 000 бізнес-пропозицій та технологічних розробок.

ТПП України є учасником Консорціуму EEN-Ukraine і пропонує використовувати потенціал Європейської мережі підприємств з метою розширення інвестиційних та торговельних можливостей українських підприємств.

20 жовтня 2022 року підписано договір на продовження проєкту Enterprise Europe Network в Україні.

За допомогою EEN українські МСП мають можливість отримати наступні послуги в рамках проєкту:

● пошук партнерів-інвесторів у країнах-учасницях EEN;
● пошук інноваційних технологій у країнах-учасницях EEN;
● пошук партнерів у країнах-учасницях EEN для створення спільних підприємств;
● пошук партнерів у країнах-учасницях EEN для імпорту й експорту товарів.

Нещодавно координаторка EEN Ukraine, керівниця Центру підтримки експорту Торгово-промислової палати України Ольга Шубіна та сертифікована тренерка, консультантка з експорту Марина Охромєєва провели тематичний майстер-клас Мережі координаційних центрів розвитку бізнесу.

Зокрема, надали основні поради для експортерів-початківців.

У першу чергу – визначити найбільш привабливі ринки.
Зокрема, аналізуємо такі характеристики потенційної країни для експорту:

• статистика імпорту/експорту;
• тенденції зростання/падіння попиту;
• потенціал країни, споживання;
• умови виходу на ринок.

Для консультацій з питань експорту запрошуємо звертатись до Мережі координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення». Телефон «гарячої лінії»: (044) 334 64 13.

Довідково:

Мережа координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення» створена Івано-Франківською, Донецькою, Запорізькою, Одеською, Сумською, Харківською ТПП і Торгово-промисловою палатою України в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.