Запрошуємо надати пропозиції до Комітету ВРУ з питань економічного розвитку

До Торгово-промислової палати України надійшло звернення заступника голови Комітету ВРУ Дмитра Кисилевського з питань економічного розвитку щодо проведеного слухання на тему: «Заміщення українськими товарами продукції з російської федерації і
республіки Білорусь в Україні, ЄС та світі».
10 лютого 2023 року Комітетом Верховної Ради України з питань економічного розвитку було проведено слухання на тему: «Заміщення українськими товарами продукції з російської федерації і республіки Білорусь в Україні, ЄС та світі». У слуханнях взяли участь
народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, виробники, бізнес-об’єднання, керівники аналітичних центрів та представники іноземних дипломатичних представництв.
Під час слухань учасникам було презентовано дослідження аналітичного центру CMD Ukraine, з яким можна ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/t3EeeLH.
Запис комітетських слухань можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/SJwcz90WZ8U.
За підсумками слухань Комітетом будуть затверджені рекомендації. Для їх підготовки просимо надати дані в розрізі Вашого підприємства:
– Інформація про товари з рф і рб (в кількісному та/або грошовому вимірі, з вказанням коду УКТЗЕД), які в даний час присутні на українському ринку. Інформація щодо способу потрапляння на український ринок (за наявності).
– Інформацію про товари з рф і рб (в кількісному та/або грошовому вимірі, з вказанням коду УКТЗЕД), які присутні на ринках країн ЄС, США, Канади і Великобританії, і можуть бути заміщені аналогічними українськими товарами.
– Інформація про наявні виробничі потужності для заміщення відповідних російських і білоруських товарів українськими.
– Пропозиції щодо дій органів державної влади для заміщення відповідних російських і білоруських товарів українськими.

Відповідно до вищезазначеного звертаємось до Вас з проханням за можливості надати необхідну інформацію до 21 лютого для формування рекомендацій для Комітету до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин ЗТПП oso@cci.zp.ua
Узагальнені пропозиції будуть опрацьовані членами Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку.