ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗАМОВНИКІВ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗАМОВНИКІВ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Запорізька торгово-промислова палата продовжує серію освітніх заходів для спеціалістів установ, організацій, підприємств, на яких поширюється законодавство в сфері публічних закупівель. Найближчі дати проведення навчання: 27 – 29 липня 2021 р.
До участі запрошуються фахівці – члени тендерних комітетів,

уповноважені особи, які безпосередньо займаються плануванням закупівель, організацією і проведенням процедур закупівель/спрощених закупівель, звітуванням щодо укладених договорів. У програму 3-денного навчання включені аспекти чинного регулювання сфери публічних закупівель.
Нагадуємо, що з 19.04.2020 року введена в дію нова редакція Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015, відповідно до якої значно зменшений вартісний поріг здійснення законодачо регульованих закупівель (починаючи з 50 тисяч гривень), що потребує особливої уваги всіх замовників, зокрема тих, які раніше не здійснювали закупівлі у відповідності до законодавста через їхню невелику вартість.
Заняття проводять фахівці-практики в сфері публічних закупівель та представники Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області.
Вартість навчання складає: 1900,00 грн з урахуванням ПДВ
Учасники заходу після навчання отримують сертифікат
Крім того, Запорізька торгово-промислова палата пропонує консультаційні послуги у сфері публічних закупівель на комерційній основі:
• повне супроводження процедур закупівель/спрощених закупівель;
• розробка тендерної документації або її експертиза щодо відповідності законодавству;
• розробка документів щодо діяльності уповноваженої особи/тендерного комітету;
• перевірка документів по проведеним раніше процедурам закупівель;
• індивідуальні консультації, інформаційна та методична допомога, правова підтримка.

Місце проведення: ЗТПП, б. Центральний, 4. Навчання буде проводитися з дотриманням санітарних вимог, які встановлені на час дії карантину.
Телефони для довідок: 050-668-62-24, 098-872-29-62, personal2@cci.zp.ua