2 вересня у Запорізькій ТПП відбудеться “Ярмарок праці”

2 вересня 2022 року у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбудеться «Ярмарок праці». Початок об 11.00.

Мета заходу: об’єднати на одному майданчику українців, які постраждали від військової агресії рф і вимушено переїхали до Запоріжжя з тимчасово окупованих територій, зон активних бойових дій, і експертів з працевлаштування, представників бізнесу. Адже дуже важливою є підтримка, знання інструментів для пошуку роботи або відкриття власної справи, вміння вчасно ними скористатися.

Захід організовано Запорізькою ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу. «Ярмарок праці» продовжує реалізацію проєкту «PRO_Business» – онлайн-платформи запорізького бізнесу.

Консультуватимуть:

фахівці Запорізького міського центру зайнятості, експерти з працевлаштування та пошуку роботи, представники міжнародних програм підтримки, волонтери.

Серед основних тем розмови – відповіді на питання, з якими найчастіше звертаються пошукачі роботи, подолання гендерних стереотипів, можливості працевлаштування у м. Запоріжжя, історії успіху від представників бізнесу.

Спікери і спікерки:

Андрій Куц, віцепрезидент Запорізької ТПП

Олександр Головко, президент ЗОСПП(Р) «Потенціал»

Альона Іщенко, начальниця відділу рекрутингу Запорізького міського центру зайнятості

Анастасія Перепелиця, координаторка в Запорізькій області БО “БФ “Стабілізейшн Суппорт Сервісез”

Анастасія Калашник, UN Women

Альона Гавриленко, заступниця голови Ради Запорізької обласної федерації роботодавців

Андрій Карпенко, директор ГС “Запорізький кластер “Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування”

Кирило Сухацький, директор ТОВ “Брайтмедіа компані”.

За підтримки Запорізького міського центру зайнятості для учасників і всіх зацікавлених підготовлено добірку корисної інформації для пошуку роботи і відкриття власної справи. Зокрема, як зареєструватися у центрі зайнятості, де шукати вакансії, як отримати мікрогрант на створення або розвиток власної справи та інші поради.

Контакти організаторів:

email: oso@cci.zp.ua, (050) 484-11-97

Пресцентр: (097) 394-43-94, e-mail: n.ohromiy@gmail.com

Реєстрація обов’язкова за посиланням:  https://cutt.ly/aXnbsWx

Довідково

«Ярмарок праці» організовано в межах проєкту «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану», який реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ: