Запорізький Європейський Цифровий Інноваційний Хаб визнано високоякісним проєктом за оцінкою незалежних експертів

Запорізький Європейський Цифровий Інноваційний Хаб визнано високоякісним проєктом за оцінкою незалежних експертів

Запорізький Європейський Цифровий Інноваційний Хаб (ZP EDIH), створений консорціумом НУ «Запорізька політехніка», Запорізької торгово-промислової палати, Запорізького кластеру ІАМ та партнерів, отримав сертифікат-відзнаку від Європейської Комісії.

За результатами оцінки міжнародною групою незалежних експертів, “Zaporizhzhia European Digital Innovation Hub” визнано «високоякісною проєктною пропозицією у висококонкурентному процесі оцінювання».

Європейські цифрові інноваційні хаби — це центри, які допомагають малому й середньому бізнесу та державним організаціям впроваджувати цифрові технології у свої проєкти й розвивати місцеву екосистему інновацій.

У 2024 році Консорціум у складі НУ «Запорізька політехніка», Запорізької торгово-промислової палати та Запорізького кластеру ІАМ увійшов до 12-ти обʼєднань, які перемогли в конкурсі Європейської комісії.

Цього року Запорізький Європейський Цифровий Інноваційний Хаб офіційно увійшов до мережі European Digital Innovation Hubs (EDIH), що функціонує за підтримки Європейської комісії. ZP EDIH зареєстровано у каталозі Європейських центрів цифрових інновацій: https://european-digital-innovation-hubs.ec.europa.eu/…

Європейська мережа цифрових хабів спрямована на підтримку малого та середнього бізнесу (МСП), промислових підприємств, державних організацій та освітніх установ шляхом впровадження передових цифрових технологій, що сприяє підвищенню ефективності виробничих процесів, розвитку інноваційних продуктів та послуг.

Можливості для бізнесу та організацій у Запорізькій, Херсонській та Дніпропетровській областях: членство в EDIH відкриває широкий доступ до європейських ініціатив, експертної підтримки, фінансування та технологічних рішень.

Як ZP EDIH може допомогти підприємствам та організаціям?

  • разом впровадимо технології Індустрії 4.0, а також цифрових двійників і штучного інтелекту
  • тестуватимемо нові технології перед їх комерційним впровадженням
  • використаємо можливості міжнародного нетворкінгу та залучимо європейських партнерів
  • розширимо експортний потенціал шляхом цифровізації та інтеграції у глобальні ринки
  • підвищимо рівень кібербезпеки та цифрової стійкості.