Запорізький ливарно-механічний завод підтвердив відповідність міжнародним стандартам якості, екології, охорони праці та енергетичного менеджменту

Запорізький ливарно-механічний завод підтвердив відповідність міжнародним стандартам якості, екології, охорони праці та енергетичного менеджменту

У 2023 році Запорізький ливарно-механічний завод успішно пройшов наглядові аудити систем менеджменту якості ISO 9001:2015, менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці ISO 45001:2018, енергетичного менеджменту ISO 50001:2018, а також екологічного менеджменту ISО 14001:2015, таким чином підтвердив відповідність цих систем до вимог міжнародних стандартів.

Аудити на підприємстві провели представники компанії «Технічні та управлінські послуги», корпоративного партнера сертифікаційної компанії TÜV AUSTRIA. Аудити проводилися у всіх підрозділах заводу, зокрема, у механічному та ливарному цеху, цеху металовиробів тощо.

Аудитори перевірили процеси організації ремонтів, планування виробництва, керування персоналом у підрозділах підприємства. Особливу увагу аудитори приділили проєктами з підвищення якості продукції та реалізованим заходам з посилення клієнторієнтованності.

За підсумками проведеної перевірки  аудитори відзначили системну роботу ЗЛМЗ над покращенням якості та освоєнням нових видів продукції, ефективне впровадження заходів із енергозбереження, дотримання високого рівня безпеки праці та міжнародних екологічних норм. Також вони сформували рекомендації щодо подальшого вдосконалення систем менеджменту на підприємстві.

Підтвердження отриманих сертифікатів засвідчує високі стандарти роботи та якість продукції та дозволяє підприємству утримувати лідерські позиції на ринку металовиробів та сервісних послуг.