Зустріч з Генеральним консулом Німеччини у Донецьку (офіс м. Дніпро) Танею Байєр

Зустріч з Генеральним консулом Німеччини у Донецьку (офіс м. Дніпро) Танею Байєр

У Запорізькій торгово-промисловій палаті відбулася зустріч з Генеральним консулом Німеччини у Донецьку (офіс м. Дніпро) Танею Байєр. Разом з президентом Запорізької ТПП Володимиром Шаміловим обговорили напрями підтримки ефективного бізнес-середовища, сприяння налагодженню двосторонніх контактів.

Володимир Шамілов познайомив пані Таню Байєр з історією співпраці Запорізької ТПП з німецькими колегами, реалізованими та поточними проєктами.

Зокрема, традиційним стало співробітництво з німецькими Торгово-промисловими палатами, бізнес-асоціаціями, що сприяє розвитку ділового співробітництва між підприємцями Запоріжжя та Німеччини. Символічно, що перша міжнародна угода Запорізької ТПП була підписана саме з німецькими партнерами – Торгово-індустріальною Палатою Манхайма.

Наразі ЗТПП є партнерською платформою Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ – Програмою федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських кадрів Німеччина – Україна.

За час існування програми понад 30-ти топ-менеджерів запорізьких компаній – членів Палати пройшли стажування у Німеччині.

Говорили і про співпрацю у рамках подальшого розвитку «Еко Форуму», досвід Німеччини дуже важливий для запорізької громади і бізнесу.

Адже Генеральний консул Німеччини у Донецьку (офіс м. Дніпро) Таня Байєр також взяла участь у роботі 5-го міжнародного форуму «Еко Форум» у ВЦ «Козак-Палац.

Під час спілкування з журналістами пані Таня Байєр зазначила:

«Я вважаю, що такі заходи – це дуже гарна платформа для обміну думками, досвідом, адже тут присутні і профільні організації, і представники науки, бізнесу.

Важливо, що зелений курс ЄС підтримують і місцева влада, і Торгово-промислова палата, і бізнес.

Німеччина має великий досвід у реалізації зелених програм – і ми завжди раді поділитися ним з нашими партнерами, Україною».

Сподіваємося на подальший розвиток співробітництва!