Запорізьке підприємство ПП ВКФ «ПОЛІМЕР» – лідер «Екотрансформації-2021»

Запорізьке підприємство ПП ВКФ «ПОЛІМЕР» – лідер «Екотрансформації-2021»

Запорізьке підприємство ПП ВКФ «ПОЛІМЕР» – виробник екологічно чистих засобів для прання. Це єдине підприємство в Україні, яке опанувало виробництво сесквікарбонату натрію (трони) і на його основі налагодило лінію з випуску екологічно чистого, безфосфатного прального порошку TM TRONA.

16 грудня під час форуму «ЛІДЕРСТВО І ЕКОТРАНСФОРМАЦІЯ», що відбувся у Києві, ПП ВКФ «ПОЛІМЕР» відзначено «ЕКО-ОСКАРом». Підтвердження високого звання «Стейкхолдер зелених змін-2021» – отриманий диплом за вагомий внесок в екотрансформацію держави, бізнесу та суспільства, як одна з кращих технологій задля зниження негативного впливу на довкілля.

Важливо, що нагорода вручається не просто за факт екопроєктів, а за їх вплив на економіку, стан довкілля та суспільство.

Компанія «ПОЛІМЕР» – член Запорізької торгово-промислової палати, активний учасник конгресно-виставкових, В2В, навчальних заходів. Офіційна презентація пральних порошків ТМ TRONA відбулася у жовтні 2020 року під час Міжнародного спеціалізованого форуму «ЕКО ФОРУМ – 2020», у Запоріжжі, у ВЦ «Козак-Палац». Компанія демонструє інноваційних підхід до виробництва, успішний кейс побудови ефективного бізнесу, що впроваджує «зелені» технології, прогресивні стратегії з урахуванням турботливого ставлення до навколишнього середовища.

Розповідає директор ПП ВКФ «Полімер» Євгеній Сидоренко:

  • На перших етапах ми планували лише розробку і розповсюдження унікального інгредієнта сесквікарбонату натрія (єгипетської солі) на українському ринку для виробників пральних засобів. Проте зацікавленості у виробників наявних торгових марок не отримали. Відтак ми прийняли рішення піти далі і створити кінцевий продукт – екологічно чистий пральний порошок.

Всі інгредієнти, які застосовуються в рецептурі ЕКО прального порошку «TRONA», сертифіковані згідно ISO 14024, на продукцію видано екологічний сертифікат №UA.08.002.508 «Зелений журавлик».

Наявність у складі прального порошку ТМ TRONA сесквікарбонату натрію, надає йому наступні унікальні властивості:

– він сприяє знешкодженню бактерій, шкідливих мікроорганізмів і грибків, видаляє неприємні запахи;

– дозволяє порошку легко розчинятися навіть у холодній воді, виполіскуватися без слідів і зберігати структуру тканини та колір;

– порошок повністю видаляє забруднення жиром, маслами, а також плями від трави, чаю, кави, фруктів, дезодорантів, парфумованих речовин.

Порошки ТМ «TRONA» гіпоалергенні, не містять фосфатів, цеолітів та барвників,  виполіскуються без слідів і зберігають структуру тканини. Порошок не впливає на роботу водоочисних споруд, не завдає шкоди навколишньому середовищу, ґрунту та водним джерелам. Не отруйний по відношенню до рослин.

Підприємство було засноване у 1992 році. Це багатопрофільний концерн, який охоплює п’ять напрямів діяльності: електротехнічне, механічне, пластмасове, деревообробне та хімічне виробництва.

  • Довідково

Сесквікарбонат натрію (трона) – високоякісний продукт, конкурентоздатний за своїми характеристиками на світовому рівні, який виготовляється унікальним енергоекономним методом кристалізації цільового продукту з содобікарбонатної суспензії. Трона  володіє дезінфікуючими властивостями, стабільним хімічним складом та стабільним лужним балансом.

Трона, єгипетська сіль, знайома людству вже понад 6000 років. З давніх-давен, трону використовували як засіб гігієни, що допомагав зберегти природну красу та молодість. Ця речовина має антибактеріальну та протигрибкову дію, високу миючу та відбілюючу здатність, пом’якшує жорстку воду, запобігає утворенню накипу на нагрівальних елементах прального обладнання та інше

Найголовніше – трона екологічно чистий продукт, який не забруднює навколишнє середовище, не викликає алергії, захворювань шкіри та подразнень.

Детальніша інформація на сайті: https://www.trona.in.ua/