Запорізька ТПП взяла участь у виставці «Схід – Експо-2023»

Експерти Запорізької торгово-промислової палати взяли участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2023», що проходила 6-7 червня 2023 року у Києві. Презентували проєкти для розвитку бізнесу, промислово-економічний потенціал компаній – членів Запорізької ТПП, взяли участь у дискусійних заходах.

На наш інформаційний стенд завітали поважні представники ЄС в Україні, ПРООН в Україні, президент ТПП України Геннадій Чижиков, керівники українських і закордонних компаній, профільних бізнес-асоціацій. Загалом – понад 200 відвідувачів. Вже є напрацювання і контакти для продовження діалогу, пропозиції до запорізьких компаній – членів ЗТПП.

Під час панельної дискусії «Роль бізнес-асоціацій та організацій із підтримки бізнесу у відбудові МСП» віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц представив інформаційну платформу запорізького бізнесу «PRO_Busines», Регіональний кластер «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування», інші важливі освітні, консультаційні проєкти, реалізація яких була підтримана свого часу ПРООН в Україні.

Також серед учасників виставки – ТМ “Famberry”, виробник натуральних продуктів з кизилу, член Запорізької ТПП.

Загалом учасниками заходу стали понад 80 компаній, які релокувалися із або базуються у постраждалих від війни областях України.

Схід-Експо 2023» організувала Програма розвитку ООН (ПРООН) в Українi в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу (ЄС), Посольства США в Україні та Уряду Хорватії.

Захід відбувся у партнерстві з Міністерством економіки України, Міністерством цифрової трансформації, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес, Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.

Дякуємо за надані фото команді ПРООН в Україні!